Торіно — Емполі — 1:0. Чемпіонат Італії, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-16 23:47 16 грудня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Торіно (Турин) і ... Торіно — Емполі — 1:0. Чемпіонат Італії, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

16 грудня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Торіно (Турин) і Емполі (Італія).

Торино - Эмполи - 1:0. Чемпионат Италии, 16-й тур. Обзор матча, статистикаТорино - Эмполи - 1:0. Чемпионат Италии, 16-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 16-й тур

Торіно (Турин) — Емполі (Італія) — 1:0 (1:0)
Голи: Сапата (25)

Попередження: Кароль Лінетті (45+4), R. Bellanova (71), Алессандро Буонджорно (80), Л. Какаче (81), Влашич (85), Себастьяно Луперто (88)

Огляд матчу Торіно — Емполі:

«Торіно» здобув перемогу в напруженому поєдинку з «Емполі» з рахунком 1:0 як у перерві, так і в компенсований час. Матч проходив на престижному стадіоні «Стадіо Олімпіко Гранде Торіно» в рамках ліги Серії А. Гра розгорілася з перших хвилин, коли гравець «Торіно» Д. Сапата забив гол на 25-й хвилині, забезпечивши своїй команді ранню перевагу на табло. Емполі не збирався поступатися і дав люту відсіч. На 30-й хвилині Т. Ебуехі, здавалося, зрівняв рахунок, але його гол було скасовано через положення «поза грою». Емполі продовжував тиснути, і на 44-й хвилині Л. Какач опинився у воротах. Однак святкування було недовгим, оскільки гол знову було визнано незарахованим. Перед самою перервою жовту картку отримав гравець «Торіно» К. Лінетті. У другому таймі обидві команди намагалися домогтися успіху. На 61-й хвилині «Емполі» зробив подвійну заміну, випустивши Р. Маріна і С. Шпенді замість М. Дестро і М. Канчельєрі, в пошуках свіжих сил, щоб розкрити оборону «Торіно». Торіно відповів своїми змінами: М. Воєвода замінив В. Лазаро на 65-й хвилині, а А. Тамезе вийшов замість К. Джіджі на 66-й хвилині. Однак заміни не призвели до негайного прориву.

Гра ставала дедалі гострішою, і на 71-й хвилині жовту картку отримав гравець «Торіно» Р. Белланова. На 76-й хвилині «Емполі» зробив ще дві заміни, випустивши А. Грассі та Ю. Малеха замість Ф. Ранокк’ї та Т. Бальданці. Час минав, і обидві команди були сповнені рішучості втримати свою невелику перевагу. На 80-й хвилині гравець «Торіно» А. Буонджорно отримав жовту картку, а Л. Какаче, який представляє «Емполі», — на 81-й хвилині. На 85-й хвилині «Емполі» зробив останню заміну, випустивши Н. Камб’яджі замість Е. Г’ясі, а Н. Влашич із «Торіно» отримав жовту картку на тій самій хвилині. Торіно також зробив заміну: Р. Белланова замінив Б. Соппі. На 88-й хвилині до числа гравців, які отримали жовту картку, приєднався С. Луперто з «Емполі». Під кінець матчу «Торіно» здійснив останню заміну: Д. Сапата замінив П. Пеллегрі на 90-й хвилині. Незважаючи на пізні спроби обох команд, рахунок залишався 1:0 на користь «Торіно» до фінального свистка. І «Торіно», і «Емполі» відважно билися, але переможцем вийшов «Торіно». Цей матч продемонстрував конкурентну природу Серії А, залишивши вболівальників у передчутті нових напружених зустрічей у майбутньому.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Торіно — Удінезе, Емполі — Лаціо.