Ланс — Реймс — 2:0. Чемпіонат Франції, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-16 23:59 16 грудня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ланс (Франція) і ... Ланс — Реймс — 2:0. Чемпіонат Франції, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

16 грудня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ланс (Франція) і Реймс (Франція).

Ланс - Реймс - 2:0. Чемпионат Франции, 16-й тур. Обзор матча, статистикаЛанс - Реймс - 2:0. Чемпионат Франции, 16-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 16-й тур

Ланс (Франція) — Реймс (Франція) — 2:0 (1:0)
Голи: Саїд (43), O. Кортес (75)

Предупредження: Матусіва (21)

Огляд матчу Ланс — Реймс:

У довгоочікуваному матчі Ліги 1 «Ленс» здобув переконливу перемогу над «Реймсом» із рахунком 2:0. Матч проходив на знаменитому стадіоні Stade Bollaert-Delelis, де обидві команди вели запеклу боротьбу за дорогоцінні три очки. Перший тайм почався з напруженої боротьби між двома командами. Реймс прагнув закріпитися на перших хвилинах гри і був близький до того, щоб відкрити рахунок на 18-й хвилині.

Однак їхні зусилля виявилися марними, тому що гол було скасовано через офсайд, що позбавило М. Дарамі можливості відсвяткувати. Розчарування Реймса продовжувало зростати, і на 21-й хвилині А. Матусіва отримав жовту картку за несвоєчасний виклик. Однак «Ленс» продемонстрував свою стійкість і вийшов уперед незадовго до перерви, на 43-й хвилині. У. Саїд влучив у сітку, забезпечивши своїй команді вирішальну перевагу перед перервою. На початку другого тайму «Ленс» зробив три заміни поспіль, прагнучи зберегти атакувальний темп. А. Томассон був замінений на О. Кортеса, А. Фулгіні звільнив місце для Д. Кости, а В. Саїд поступився своїм місцем М. Гілавогі на 65-й хвилині. «Реймс» також спробував здригнутися, ввівши в гру свіжі сили. К. Накамура вийшов замість А. Салами на 68-й хвилині. Однак «Ленс» продовжував домінувати в матчі й збільшив свою перевагу на 75-й хвилині. О. Кортес знайшов крапку у воротах, залишивши «Реймсу» нелегку боротьбу за порятунок результату. На 79-й хвилині «Реймс» зробив дві останні заміни: Р. Хадра вийшов замість А. Ріріса. Хадра вийшов замість А. Річардсона, а М. Дарамі — замість О. Діакіте. На 85-й хвилині «Реймс» зробив дві останні заміни, випустивши А. Матусіву замість В. Атангани Едоа і Е. Агбаду замість І. Діакіте. Lens, не менш рішуче налаштовані на збереження чистого аркуша, зробили останні зміни на 88-й і 90-й хвилинах. П. Франковскі замінив Ф. Мауасса, а С. Абдул Самед вийшов замість А. Діуфа. Із фінальним свистком «Ленс» відсвяткував заслужену перемогу над «Реймсом». Рахунок 2:0 показав, що «Ленс» домінував упродовж усього матчу, і може пишатися своєю надійною обороною, яка позбавила «Реймс» можливості забити. Завдяки цьому тріумфу «Ленс» зміцнив свої позиції в турнірній таблиці Ліги 1, а «Реймс» повинен буде перегрупуватися і знайти шляхи до відскоку в майбутніх матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ніцца — Ланс, Реймс — Гавр.