У капітана «Лутона» зупинилося серце просто під час матчу АПЛ із «Борнмутом» (ФОТО, ВІДЕО)

2023-12-17 08:25 Моторошною ситуацією завершився один із учорашніх матчів 17-го туру чемпіонату Англії, в якому зустрічалися «Борнмут» і ... У капітана «Лутона» зупинилося серце просто під час матчу АПЛ із «Борнмутом» (ФОТО, ВІДЕО)

Моторошною ситуацією завершився один із учорашніх матчів 17-го туру чемпіонату Англії, в якому зустрічалися «Борнмут» і «Лутон». На початку другого тайму зустрічі капітан гостей Том Лок’єр звалився на газон, втративши свідомість.

Лікарі надають Тому Лок'єру першу медичну допомогу

Завдяки своєчасній допомозі медиків, 29-річний футболіст прийшов до тями, але залишив поле на ношах і прямо зі стадіону був направлений до клініки, де й донині перебуває під пильним наглядом лікарів.

«Лутон» уже офіційно прокоментував ситуацію, повідомивши, що у Лок’єра сталася зупинка серця. Зараз стан футболіста оцінюється як стабільний.

Додамо, що матч «Борнмут» — «Лутон» відновлено вже не було. Його долю буде вирішено пізніше. На момент зупинки зустрічі йшла 60-та хвилина гри, а на табло був рахунок 1:1.