Валерій Іващенко: «По обох вилученнях в складі «Оболоні» питань нема. Але по першому голу «Динамо» у наші ворота питання є»

2023-12-17 10:00 Головний тренер київської «Оболоні» Валерій Іващенко торкнувся ключових епізодів нещодавнього матчу своєї команди з «Динамо» (0:2) ... Валерій Іващенко: «По обох вилученнях в складі «Оболоні» питань нема. Але по першому голу «Динамо» у наші ворота питання є»

Головний тренер київської «Оболоні» Валерій Іващенко торкнувся ключових епізодів нещодавнього матчу своєї команди з «Динамо» (0:2) у 17-му турі чемпіонату України.

Валерій Іващенко

«Багато хто говорить, і президент „Динамо“ Ігор Суркіс каже, що ми на суддів постійно скаржимося. Ми з 13-ї хвилини вдесятьох грали, треба були перебудовуватися, щоб надійно зіграти у захисті. Ми ж не гратимемо з „Динамо“ у відкритий футбол. За саме вилучення Артема Вовкуна ніяких заперечень бути не може. Все вірно, ми навіть не висловлювалися проти цього.

Але по першому голу „Динамо“ у наші ворота на 67-й хвилині питання є. Вже в багатьох програмах різні журналісти розбирали, що офсайд був у тому епізоді. А крім того, Беніто не зміг би вийти на ударну позицію, якби перед цим не штовхнув нашого футболіста. Такого руху нашого захисника в епізоді не було б. Видно було, що його штовхнули ззаду, відібрали м’яч та пробили по воротах. Забили гол.

У нас претензії до арбітра, що він не побачив. Багато телеканалів розбирали цей момент і зійшлися на думці, що там також було поза грою. Якщо щодо вилучення питань немає, то цей момент викликав у нас емоції.

Щодо вилучення Мороза на 84-й хвилині у нас теж немає питань. Гравець діяв грубо, було справедливе покарання. Ми намагаємось адекватно підходити до цих питань. Про нас кажуть, що ми завжди скаржимося на суддів. Але ми намагаємось захищати наших хлопців та команду, якщо помилки реально є», — наводить слова Іващенка «Український футбол».