Нант — Брест — 0:2. Чемпіонат Франції, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-17 15:56 17 грудня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Нант (Франція) і ... Нант — Брест — 0:2. Чемпіонат Франції, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

17 грудня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Нант (Франція) і Брест (Франція).

Нант - Брест - 0:2. Чемпионат Франции, 16-й тур. Обзор матча, статистикаНант - Брест - 0:2. Чемпионат Франции, 16-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 16-й тур

Нант (Франція) — Брест (Франція) — 0:2 (0:0)
Голи: H. Magnetti (49), С. Муньє (57)

Предупредження: М. Камара (28), Альбан Лафон (78), Дж. Ле Дуарон (86)

Огляд матчу Нант — Брест:

У нещодавньому матчі Ліги 1 між командами «Нант» і «Стад Брестуа 29» вболівальники змогли насолодитися захопливою грою, сповненою голів і замін. Матч проходив на легендарному стадіоні Stade de la Beaujoire — Louis Fonteneau і став ідеальним місцем для запеклої боротьби двох команд. У першому таймі «Нант» і «Стад Брестуа 29» продемонстрували свою майстерність і рішучість, внаслідок чого рахунок у перерві становив 0:0. Однак у другому таймі «Нант» забив гол і зробив заміни, які змінили хід гри. На 49-й хвилині гравець «Стад Брестуа 29» Х. Маньєтті ударом з близької відстані переломив хід матчу, відправивши м’яч у сітку воріт і забезпечивши своїй команді перевагу. Гол надав матчу нового імпульсу та зарядив обидві команди енергією. На 57-й хвилині «Стад Брестуа 29» продовжив атакувати, і С. Муні ударом з розвороту. Муні ударом з розвороту збільшив перевагу. Усвідомивши необхідність змін, «Нант» зробив першу заміну на 58-й хвилині, замінивши Ж. Кастеллетто на Ф. Чентонзе. Надії були на те, що свіжі ноги дадуть іскру і допоможуть переломити хід матчу на свою користь. Крім того, Д. Аугусто замінив Маркіньоса, намагаючись струсити команду і привнести в неї іншу динаміку. 29-й тур «Стад Брестуа» також зробив першу заміну: Р. Дель Кастільо вийшов замість М. Перейри Лаге на 64-й хвилині.

Цей хід був спрямований на те, щоб закріпити свою перевагу і зберегти домінування в грі. Невдовзі після цього М. Камара змінив К. Думбія на 65-й хвилині, продемонструвавши намір «Стад Брестуа 29» продовжувати тиск на суперника. Обидві команди продовжили вносити зміни, намагаючись або зміцнити свою перевагу, або почати гру у відповідь. На 71-й хвилині «Стад Брестуа 29» замінив С. Муні та Х. Манетті на М. Сатріано та Ж. Мартена відповідно. Нант відповів своєю заміною, випустивши М. Сіссоко замість М. Абліна на тій самій хвилині. Коли гра досягла кульмінації, напруга зросла, що призвело до жовтих карток для обох команд. Воротар «Нанта» А. Лафон отримав попередження на 78-й хвилині, а гравець «Стад Брестуа 29» Ж. Ле Дуарон — на 86-й хвилині. В останні хвилини матчу «Стад Брестуа 29» провів останню заміну: Ж. Ле Дуарон замінив Ж. Ле Кардинала на 86-й хвилині. «Нант» також ввів у гру К. Мерлена замість Ж. Хаджама на 90-й хвилині, сподіваючись на пізнє пожвавлення. Однак, незважаючи на ці зміни, жодна з команд не змогла змінити рахунок. Матч закінчився з підсумковим рахунком 0:2 на користь «Стад Брестуа 29». І «Нант», і «Стад Брестуа 29» винесли цінні уроки з цього матчу і використовували їх для поліпшення своїх результатів у майбутніх іграх. У той час як «Стад Брестуа 29» буде задоволений своїми голами і загальною грою, «Нант» буде прагнути відігратися і знову знайти свій бомбардирський талант.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ліон — Нант, Брест — Лор’ян.