Тулуза — Ренн — 0:0. Чемпіонат Франції, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-17 17:54 17 грудня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Тулуза (Франція) і ... Тулуза — Ренн — 0:0. Чемпіонат Франції, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

17 грудня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Тулуза (Франція) і Ренн (Франція).

Тулуза - Ренн - 0:0. Чемпионат Франции, 16-й тур. Обзор матча, статистикаТулуза - Ренн - 0:0. Чемпионат Франции, 16-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 16-й тур

Тулуза (Франція) — Ренн (Франція) — 0:0 (0:0)

Попередження: Е. Ле Фе (6), Омарі (10), Т. Даллінга (45), Л. Коста (52), M. Diarra (90+2)

Огляд матчу Тулуза — Ренн:

«Тулуза» і «Ренн» зіграли в безгольову нічию в напруженому матчі Ліги 1 на стадіоні «Тулуза». Обидві команди показали проблиски атакувальної майстерності, але в підсумку не змогли забити жодного гола, що призвело до патової ситуації. У першому таймі в обох сторін було мало моментів, гра здебільшого проходила в півзахисті. Півзахисник «Ренна» Е. Ле Фе отримав жовту картку на 6-й хвилині, а його партнер по команді В. Омарі на 10-й хвилині. Ці ранні вилучення задали тон фізичному протистоянню двох команд. На 29-й хвилині «Ренн» здійснив першу заміну в матчі, випустивши Л. Ассіньона замість Д. Дуе в спробі додати більше атакувальної загрози. Перед самою перервою жовту картку отримав гравець «Тулузи» Т. Даллінга, що додало грі напруження. Другий тайм розпочався з вилучення гравця «Тулузи» Л. Кости на 52-й хвилині, і обидві команди продовжили боротьбу за вихід із глухого кута.

На 56-й хвилині «Тулуза» зробила першу заміну, замінивши М. Деслера на К. Мавіссу Елебі, щоб надати атаці свіжості. На 57-й хвилині «Тулуза» зробила шквал замін: І. Сіссоко і Ф. Магрі, а «Ренн» представив А. Трюффера і М. Нагіду. Обидві команди продовжували шукати переможця, і на 71-й хвилині «Тулуза» зробила ще дві заміни. К. Кассерес вийшов замість С. Спірінгса, а К. Желябер Піна замінив Н. Скайтта. На 78-й хвилині «Ренн» також зробив дві заміни: М. Тер’є вийшов замість Б. Йілдіріма, а Л. Блас — замість Г. Дуе. Коли матч вступив у завершальну стадію, «Тулуза» зробила останню заміну на 82-й хвилині: Г. Суазо замінив І. Беграуї. Гра ставала все більш напруженою, внаслідок чого гравець «Тулузи» М. Діарра отримав жовту картку в компенсований час. Незважаючи на шквал замін і жовтих карток, жодна з команд не змогла домогтися успіху, і матч завершився безгольовою нічиєю. І «Тулуза», і «Ренн» жалкуватимуть про втрачені можливості, продовжуючи свої кампанії в Лізі 1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Тулуза — Монако, Клермон — Ренн.