Мец — Монпельє — 0:1. Чемпіонат Франції, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-17 17:56 17 грудня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Мец (Франція) і ... Мец — Монпельє — 0:1. Чемпіонат Франції, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

17 грудня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Мец (Франція) і Монпельє (Франція).

Мец - Монпелье - 0:1. Чемпионат Франции, 16-й тур. Обзор матча, статистикаМец - Монпелье - 0:1. Чемпионат Франции, 16-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 16-й тур

Мец (Франція) — Монпельє (Франція) — 0:1 (0:1)
Голи: Максим Естев (9)

Предупредження: P. Diallo (53), Жюльєн (74), Бенджамін Леконт (85), M. Удол (90+2)

Огляд матчу Мец — Монпельє:

У напруженому матчі Ліги 1 «Метц» зустрівся з «Монпельє» на стадіоні «Сен-Сімфорьєн». Обидві команди показали гідну гру на полі, але саме «Монпельє» здобув перемогу з рахунком 1:0. Перша половина матчу пройшла у впертій боротьбі між двома командами. Монпельє вийшов уперед уже на 9-й хвилині, коли М. Естев вразив ворота суперника, вивівши свою команду вперед. Метц спробував відігратися, але його зусилля були припинені рішучою обороною «Монпельє». Рахунок у перерві став 0:1 на користь «Монпельє». На початку другого тайму «Метц» зробив дві важливі заміни, намагаючись змінити динаміку матчу. На 46-й хвилині Л. Камара був замінений на К. Н’Дорама, а А. Джаллоу на тій же хвилині поступився місцем І. Сані. Ці заміни привнесли свіжі сили в гру «Метца», але зрівняти рахунок так і не вдалося. На 53-й хвилині «Метц» отримав жовту картку за фол П. Діалло. Це ще більше посилило тиск на господарів поля, які відчайдушно шукали переломний момент. На 55-й хвилині «Метц» зробив третю заміну: П. Діалло був замінений на Ж. Асоро. «Монпельє» ж зробив першу заміну на 65-й хвилині: М. Аль Тамарі був замінений на Т. Кулібалі. Ці кадрові зміни були спрямовані на те, щоб зберегти оборону й утримати перевагу в рахунку.

На 74-й хвилині гравець «Монпельє» К. Жюльєн отримав жовту картку, що послужило попередженням за дисципліновану гру. Під кінець часу на полі виникла напруга. На 85-й хвилині жовту картку отримав гравець «Монпельє» Б. Леконт, що додало драматизму і без того напруженому поєдинку. Незабаром Метц зробив четверту заміну, коли М. Колін замінив К. Сабалі на 86-й хвилині. У шквалі активності Монпельє також зробив три пізні заміни на 86-й хвилині. Ж. Феррі вийшов замість К. Файада, А. Адамс замінив К. Йебоа, і очікувалося, що свіжі ноги дограють матч до фінального свистка. В останні хвилини гри жовту картку отримав гравець «Метца» М. Удоль, що ще більше посилило розчарування господарів. Коли пролунав фінальний свисток, «Монпельє» святкував важку перемогу. Ранній гол і надійна оборона виявилися достатніми для того, щоб завоювати всі три очки. Попри мужні зусилля «Метца», вони не змогли забити і залишилися розчаровані поразкою. Цей матч продемонстрував конкурентну природу футболу Ліги 1: обидві команди продемонстрували майстерність, рішучість і сильне бажання перемогти. Вболівальники на стадіоні «Стад Сен-Сімфор’єн» стали свідками захопливої та напруженої боротьби, що зробило цей матч незабутнім у лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: ПСЖ — Мец, Монпельє — Марсель.