Фіорентина — Верона — 1:0. Чемпіонат Італії, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-17 17:57 17 грудня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Фіорентина (Флоренція) і ... Фіорентина — Верона — 1:0. Чемпіонат Італії, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

17 грудня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Фіорентина (Флоренція) і Верона (Італія).

Фиорентина - Верона - 1:0. Чемпионат Италии, 16-й тур. Обзор матча, статистикаФиорентина - Верона - 1:0. Чемпионат Италии, 16-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 16-й тур

Фіорентина (Флоренція) — Верона (Італія) — 1:0 (0:0)
Голи: L. Beltran (79)

Попередження: П’єтро Терраччано (2), C. Biraghi (36), Барак (65), Давидович (67)

Огляд матчу Фіорентина — Верона:

«Фіорентина» здобула перемогу над «Вероною» в матчі Серії А. У напруженому поєдинку на «Стадіо Артеміо Франкі» «Фіорентина» здобула перемогу над «Вероною» з рахунком 1:0. Результат зустрічі вирішив єдиний гол, який забезпечив господарям три цінні очки. У першій половині зустрічі обидві команди боролися за свою перевагу. Незважаючи на кілька хороших моментів, жодній з команд не вдалося забити гол, що призвело до безгольового рахунку в перерві. Початок гри ознаменувався тим, що воротар «Фіорентини» П. Терраччано отримав жовту картку на 2-й хвилині, продемонструвавши інтенсивність матчу з самого початку. На 3-й хвилині у «Верони» була нагода зрівняти рахунок, коли М. Джурич пробив пенальті, але, на жаль, промахнувся, позбавивши свою команду переваги. Матч продовжився в запеклій боротьбі, і на 36-й хвилині жовту картку отримав гравець «Фіорентини» К. Бірагі. На початку другого тайму обидві команди провели низку замін, щоб привнести свіжі сили у свої склади. На 46-й хвилині «Фіорентина» зробила потрійну заміну, випустивши М. Лопеса, М. Нзолу і Р. Соттіла. Верона також зробила заміну, випустивши Г. Маньяні замість Б. Аміоне. Ці тактичні зміни мали змінити хід гри та надати імпульс своїм командам.

На 62-й хвилині «Верона» зробила другу заміну: Т. Генрі замінив винуватця промаху з пенальті М. Джурича. Незабаром відбулася і третя заміна: на 63-й хвилині Т. Суслов вийшов замість П. Давидовича. Однак, незважаючи на зміни, «Верона» так і не змогла знайти прорив, якого так потребувала. У міру наростання напруги на полі обидві команди отримали жовті картки. А. Барак був вилучений на 65-й хвилині, а П. Давидович отримав попередження на 67-й хвилині. Намагаючись зміцнити свою перевагу, «Фіорентина» зробила четверту заміну на 72-й хвилині, випустивши Л. Мартінеса Куарту замість Н. Міленковича. Верона відповіла своєю заміною на 75-й хвилині, випустивши Д. Лазовича замість Р. Сапонари. Перелом настав для «Фіорентини» на 79-й хвилині, коли Л. Бельтран вразив ворота суперника, викликавши захват у глядачів. Верона відбилася і зробила останню заміну на 84-й хвилині, замінивши Ж. Мбулу на М. Фолоруншо. Фіорентина зробила останню заміну на 85-й хвилині, ввівши Р. Мандрагору замість Ю. Міни. Мандрагору замість Ю. Міни. Незважаючи на пізні спроби «Верони» зрівняти рахунок, «Фіорентина» втримала перевагу в рахунку та забезпечила собі три очки. Матч продемонстрував рішучість і майстерність обох команд, але в підсумку перемогла «Фіорентина». Перемога в цьому поєдинку Серії А, безсумнівно, зміцнить упевненість «Фіорентини» у своїх силах, в той час як «Верона» буде змушена розмірковувати про втрачені можливості у своєму прагненні до успіху.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Монца — Фіорентина, Верона — Кальярі.