Удінезе — Сассуоло — 2:2. Чемпіонат Італії, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-17 17:58 17 грудня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Удінезе (Італія) і ... Удінезе — Сассуоло — 2:2. Чемпіонат Італії, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

17 грудня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Удінезе (Італія) і Сассуоло (Італія).

Удинезе - Сассуоло - 2:2. Чемпионат Италии, 16-й тур. Обзор матча, статистикаУдинезе - Сассуоло - 2:2. Чемпионат Италии, 16-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 16-й тур

Удінезе (Італія) — Сассуоло (Італія) — 2:2 (1:0)
Голи: L. Lucca (36), Р. Перейра (55) — Берарді (75), Берарді (88)

Попередження: Педерсен (20), Масіна (90), Р. Перейра (90+2)

Огляд матчу Удінезе — Сассуоло:

Захопливий футбольний матч: «Удінезе» і «Сассуоло» ділять очки У довгоочікуваному поєдинку Серії А «Удінезе» зустрівся з «Сассуоло» на стадіоні Bluenergy. Обидві команди підійшли до матчу з надією набрати всі три очки і піднятися в турнірній таблиці. Однак у підсумку команди задовольнилися нічиєю 2:2, що зробило зустріч захопливою для вболівальників. Перший тайм розпочався з напруженої боротьби та добре проведених атак з обох сторін. На 20-й хвилині гравець «Сассуоло» М. Педерсен отримав жовту картку, що говорить про фізичний характер гри. «Удінезе» вийшов уперед на 36-й хвилині, коли Л. Лукка вразив ворота суперника, чим розлютив глядачів. На початку другого тайму «Удінезе» продовжив домінувати. На 55-й хвилині вони подвоїли свою перевагу завдяки голу Р. Перейри. Перейри. Однак хід матчу змінився, коли на 59-й хвилині червону картку отримав гравець «Удінезе» М. Пайєро, який залишив свою команду вдесятьох до кінця гри. Щоб протистояти невигідному становищу «Удінезе», тренер Лука Готті зробив дві заміни. Х. Камара вийшов на 71-й хвилині замість К. Ехізібуе, надавши команді свіжих сил. «Сассуоло» також вирішив змінити свою тактику, зробивши першу заміну: Д. Болока замінив К. Вольпато на 56-й хвилині. Матч став ще більш напруженим, обидві команди боролися за контроль.

На 75-й хвилині гравець «Сассуоло» Д. Берарді реалізував пенальті, повернувши свою команду в гру. Незабаром після цього гравець «Удінезе» Ф. Ебоселе отримав жовту картку, що додало драматизму. У відповідь на це тренер «Удінезе» зробив другу заміну: на 77-й хвилині Ф. Ебоселе змінив А. Масіна. На 88-й хвилині «Сассуоло» заробив пенальті, і знову завдяки блискучій грі Д. Берарді. Він упевнено реалізував пенальті, зрівнявши рахунок 2:2. Відчуваючи гостру необхідність, обидві команди зробили останні заміни на останніх хвилинах гри. На 89-й хвилині «Сассуоло» ввів у гру А. Лаурієнте замість Е. К. Сеїде, сподіваючись на перемогу в останній момент. Удінезе також ввів у гру підсилення: Валаче замінив Д. Квіну на 90-й хвилині. В останньому кидку кісток «Удінезе» зробив четверту й останню заміну: Л. Лукка вийшов замість І. Успіха. Матч закінчився шквалом жовтих карток на тлі високої напруги. На 90-й хвилині жовті картки отримали гравці «Удінезе» А. Масіна та Р. Перейра. Незважаючи на напружену кінцівку, жодна з команд не змогла забити переможний гол і вдовольнилася наполегливою нічиєю. Загалом матч між «Удінезе» та «Сассуоло» став захопливою демонстрацією майстерності, рішучості та тактичної майстерності. Результат залишив в обох команд змішані почуття, адже вони продемонстрували свій потенціал, але зрештою не змогли домогтися перемоги. Вболівальники можуть очікувати нових захопливих зустрічей цих талановитих команд Серії А в майбутньому.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Торіно — Удінезе, Сассуоло — Дженоа.