Вест Гем — Вулверхемптон — 3:0. Чемпіонат Англії, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-17 18:00 17 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вест Гем (Лондон) ... Вест Гем — Вулверхемптон — 3:0. Чемпіонат Англії, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

17 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вест Гем (Лондон) і Вулверхемптон (Англія).

Вест Хэм - Вулверхэмптон - 3:0. Чемпионат Англии, 17-й тур. Обзор матча, статистикаВест Хэм - Вулверхэмптон - 3:0. Чемпионат Англии, 17-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 17-й тур

Вест Гем (Лондон) — Вулверхемптон (Англія) — 3:0 (2:0)
Голи: М. Кудус (22), М. Кудус (32), Боуен (74)

Предупредження: Зума (45+4), Тоті (45+2), Володимир Куфаль (87)

Огляд матчу Вест Гем — Вулверхемптон:

«Вест Гем» здобув перемогу в захопливому матчі Прем’єр-ліги проти «Вулверхемптон Вондерерс» із рахунком 3:0. Гра проходила на легендарному стадіоні «Лондон Стедіум», де обидві команди прагнули взяти три важливих очки. Від самого початку «Вест Гем» продемонстрував свій намір домінувати в матчі. Уже на 22-й хвилині «Вест Гем» вийшов уперед завдяки чудовому удару свого талановитого півзахисника М. Кудуса, який скористався помилкою в обороні «Вулвз» і переправив м’яч у сітку. Цей перший гол надав «молоткам» такий необхідний заряд впевненості. Через десять хвилин «Вест Гем» завдав нового удару, і знову відзначився вражаючий М. Кудус. Завдяки його вдалому удару оборона «вовків» була повалена в сум’яття, а вболівальники «Вест Гема» вибухнули радістю з приводу впевненої переваги своєї команди в рахунку 2:0. Перший тайм також не був нудним на події, обидві команди продемонстрували своє прагнення вийти з нього переможцями. Не встиг суддя дати свисток на перерву, як напруженість у грі спала, і на полі з’явилося кілька жовтих карток. Тоті з «Вулвз» і К. Зума з «Вест Гема» отримали попередження за свої команди, що ще більше посилило напруження боротьби. На початку другого тайму «Вулвз» спробували повернутися в гру. На 58-й хвилині їм здалося, що вони нарешті знайшли переломний момент: П. Сарабія відправив м’яч у сітку. Однак їхня радість була недовгою, бо гол було скасовано через офсайд, на розчарування вболівальників гостьової команди.

На 74-й хвилині «Вест Гем» зміцнив свою перевагу, коли Дж. Боуен забив чудовий гол, фактично знищивши всі надії «Вулвз» на повернення. Тепер «молотки» впевнено лідирували в три м’ячі і, здавалося, мали намір утримати цю перевагу. Обидві команди зробили заміни, намагаючись змінити хід матчу. На 70-й хвилині замість П. Форнальса у складі «Вест Гема» з’явився Е. Альварес, а замість Тоті «Вовки» ввели в гру Р. Аїт Нурі. Ці зміни привнесли свіжу енергію в гру, і обидва футболісти, які вийшли на заміну, змогли зробити свій внесок у гру своїх команд. Коли гра підійшла до кінця, «Вест Гем» вирішив зробити ще пару замін. М. Кудус, який відігравав важливу роль протягом усього матчу, на 87-й хвилині замінив Д. Інгса, а Лукас Пакета вийшов замість Д. Мубами. Останні хвилини матчу не обійшлися без драми: на 87-й хвилині В. Куфаль, гравець «Вест Гема», отримав жовту картку. Незважаючи на невелику невдачу, «Вест Гем» зумів зберегти самовладання і довести гру до перемоги. У підсумку «Вест Гем» здобув впевнену перемогу над «Вулвз» із рахунком 3:0. Клінічна гра «молотків» і надійна оборона виявилися вирішальними факторами, що дозволили їм завоювати всі три очки і дати вболівальникам привід для радості. Хоча матч, безсумнівно, запам’ятається атакувальною майстерністю «Вест Гема», потрібно віддати належне і «вовкам» за їхні доблесні зусилля. Хоча вони не змогли реалізувати свої шанси, вони наполегливо билися до фінального свистка. Ця зустріч Прем’єр-ліги на стадіоні «Лондон» продемонструвала азарт та інтенсивність, яких так жадають футбольні вболівальники. Це була незабутня демонстрація майстерності, рішучості та пристрасті, що підкреслює красу красивої гри.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вест Гем — Ман.Юнайтед, Вулверхемптон — Челсі.