Фрайбург — Кельн — 2:0. Чемпіонат Німеччини, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-17 18:29 17 грудня відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Фрайбург (Німеччина) і ... Фрайбург — Кельн — 2:0. Чемпіонат Німеччини, 15-й тур. Огляд матчу, статистика

17 грудня відбувся один із матчів 15-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Фрайбург (Німеччина) і Кельн (Німеччина).

Фрайбург - Кельн - 2:0. Чемпионат Германии, 15-й тур. Обзор матча, статистикаФрайбург - Кельн - 2:0. Чемпионат Германии, 15-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 15-й тур

Фрайбург (Німеччина) — Кельн (Німеччина) — 2:0 (0:0)
Голи: Грегорич (72), Роланд Саллай (90+5)

Предупредження: Д. Любічич (27), Шабо (31), Ніколас Хьофлер (40), Кайнц (58), Шабо (62)

Огляд матчу Фрайбург — Кельн:

У напруженому матчі Бундесліги СК «Фрайбург» здобув перемогу над ФК «Кольн» із рахунком 2:0. Гра проходила на стадіоні Europa-Park Stadion, забезпечуючи захопливу атмосферу для гравців і вболівальників. Перша половина гри закінчилася з рахунком 0:0, оскільки обидві команди продемонстрували сильну оборону. Однак незабаром матч загострився до межі завдяки серії жовтих карток. На 27-й хвилині жовту картку отримав Д. Любичич із ФК «Кольн», а на 31-й хвилині — Ж. Шабо з тієї самої команди. Н. Хофлер із «Фрайбурга» також отримав жовту картку на 40-й хвилині.

На початку другого тайму напруга не спала, і на 58-й хвилині Ф. Кайнц із «Кольна» заробив жовту картку. Однак на 61-й хвилині Ф. Кайнц зробив дві швидкі заміни, замінивши М. Ута на Ф. Кайнца, а Д. Любічича на Л. Майну. На жаль, проблеми ФК «Кольн» продовжилися: на 62-й хвилині Ж. Шабо отримав ще одну жовту картку, що призвело до червоної картки та скорочення складу команди до 10 гравців. SC Freiburg скористався цією перевагою і швидко зробив три заміни на 66-й хвилині. Л. Холер і В. Гріфо були замінені на М. Грегоріча і Р. Саллаї відповідно. ФК «Кольн» також зробив заміну: Л. Вальдшмідт був замінений на Д. Гусейнбашича. На 72-й хвилині «Фрайбург» нарешті забив гол у ворота М. Грегорича, зробивши рахунок 1:0. У відповідь ФК «Кольн» зробив ще дві заміни, намагаючись переломити хід матчу. Й. Тільманн замінив Л. Кіліана на 70-й хвилині, а М. Фінкграфе — Р. Карстенсена на 74-й хвилині. Коли час добігав кінця, обидві команди зробили ще по одній заміні, щоб освіжити свої склади. На 75-й хвилині Дж. Макенго замінив Н. Вайсхаупта у складі «Фрайбурга», а К. Сілділліа — Л. Кублера на 76-й хвилині. Коли гра вступила у свої останні хвилини, «Фрайбург» зробив ще три заміни. М. Рол вийшов замість Дж. Адаму на 90-й хвилині, а в компенсований час Р. Саллай закріпив перемогу голом, зробивши рахунок 2:0 на користь «Фрайбурга». Загалом це був напружений матч між «Фрайбургом» і ФК «Кольн», з жовтими картками, замінами та червоною карткою, що додали драматизму. Перемога «Фрайбурга» була заслуженою, адже вони скористалися своєю перевагою і заробили цінні три очки в Бундеслізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Гайденгайм — Фрайбург, Уніон — Кельн.