Реал С-дад — Бетіс — 0:0. Чемпіонат Іспанії, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-17 19:08 17 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Реал С-дад (Сан-Себастьян) ... Реал С-дад — Бетіс — 0:0. Чемпіонат Іспанії, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

17 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Реал С-дад (Сан-Себастьян) і Бетіс (Севілья).

Реал С-дад - Бетис - 0:0. Чемпионат Испании, 17-й тур. Обзор матча, статистикаРеал С-дад - Бетис - 0:0. Чемпионат Испании, 17-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 17-й тур

Реал С-дад (Сан-Себастьян) — Бетіс (Севілья) — 0:0 (0:0)

Предупредження: Рока (43), Айтор Руїбал (68), A. Перес (78), J. A. Olasagasti (85), Робін Ле Норманд (86), Іско (87)

Огляд матчу Реал С-дад — Бетіс:

«Реал Сосьєдад» і «Реал Бетіс» зійшлися в довгоочікуваному матчі Ла Ліги на арені «Реал». Обидві команди прагнули здобути перемогу і набрати важливі очки, але гра закінчилася безгольовою нічиєю, що розчаровує. Перший тайм розпочався з того, що обидві команди продемонстрували свої оборонні якості, що ускладнило жодній зі сторін завдання потрапити у площину воріт. У «Реал Бетіса» був шанс зрівняти рахунок на 43-й хвилині, коли М. Рока отримав жовту картку, що свідчить про напружений характер матчу. На початку другого тайму «Реал Сосьєдад» був сповнений рішучості захопити лідерство. На 58-й хвилині Андре Сілва був замінений на У. Садіка, сподіваючись внести атакуючу іскру в гру своєї команди. «Реал Бетіс» відповів своєю заміною, замінивши А. Діао на Вілліана Хосе лише хвилину потому. Однак жодна з команд не змогла домогтися перелому, що призвело до патової ситуації. На 68-й хвилині А. Руїбаль з «Реал Бетіса» отримав жовту картку, що відображає зростаюче розчарування на полі.

Обидва менеджери шукали формулу перемоги, проводячи низку замін. На 72-й хвилині замість Родрі у складі «Реал Бетіса» з’явився А. Еззальцулі, а на 73-й хвилині С. Алтіміра замінив В. Карвалью. Реал Сосьєдад відповів тим самим, випустивши М. Оярсабаля замість Х. Магуназелая Аргойтії на 75-й хвилині. Під кінець часу гра ставала все більш напруженою, що призвело до шквалу жовтих карток. А. Перес із «Реал Бетіса» отримав свою на 78-й хвилині, а потім Х. А. Оласагасті та Р. Ле Норманд із «Реал Сосьєдаду» на 85-й та 86-й хвилинах відповідно. Іско також отримав попередження на 87-й хвилині. Матч закінчився без голів на табло, залишивши в обох команд гіркий присмак втрачених можливостей. Незважаючи на напружену боротьбу і численні заміни, жодна зі сторін не змогла знайти формулу перемоги. Нічия означає, що і «Реал Сосьєдад», і «Реал Бетіс» повинні перегрупуватися і проаналізувати свої виступи, щоб поліпшити їх у майбутніх матчах. Хоча очко може бути цінним, обидві команди прагнутимуть перетворити ці нічиї на перемоги, продовжуючи боротися за свої цілі в Ла Лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кадіс — Реал С-дад, Бетіс — Жирона.