Лілль — ПСЖ — 1:1. Чемпіонат Франції, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-17 23:39 17 грудня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лілль (Франція) і ... Лілль — ПСЖ — 1:1. Чемпіонат Франції, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

17 грудня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лілль (Франція) і ПСЖ (Париж).

Лилль - ПСЖ - 1:1. Чемпионат Франции, 16-й тур. Обзор матча, статистикаЛилль - ПСЖ - 1:1. Чемпионат Франции, 16-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 16-й тур

Лілль (Франція) — ПСЖ (Париж) — 1:1 (0:0)
Голи: J. David (90+4) — Мбаппе (66)

Предупредження: Мануель Угарте (18), Діакіте (66)

Огляд матчу Лілль — ПСЖ:

У захопливому поєдинку між «Ліллем» і «Парі Сен-Жермен» у Лізі 1 обом командам довелося задовольнитися нічиєю 1:1 на «Декатлон Арені — Стад П’єр-Морой». Матч був сповнений дії та драматизму, залишивши вболівальників на краю своїх місць. У першому таймі обидві команди прагнули вперед у пошуках ранньої переваги. Лілль яскраво почав гру, створивши кілька перспективних моментів, але захист «Парі Сен-Жермен» тримався стійко. По ходу тайму «Парі Сен-Жермен» почав знаходити свій ритм, створюючи небезпечні контратаки. Однак обидва воротарі були на висоті, не допустивши жодного прориву, і в перерві рахунок залишився 0:0. Другий тайм розпочався з новою енергією обох команд. Не одразу сталася перша помітна подія в матчі: на 18-й хвилині М. Угарте з «Парі Сен-Жермен» отримав жовту картку за неправомірну атаку. На 66-й хвилині Б. Діакіте з «Лілля» також потрапив до суддівського блокнота за необережний удар. Проте вже за хвилину у ворота «Парі Сен-Жермен» було призначено пенальті, який класно реалізував К. Мбаппе. Матч продовжився в напруженій боротьбі, обидві команди провели заміни, щоб надати атаці нового імпульсу. На 71-й хвилині «Лілль» ввів у гру Г. Гудмундссона і Р. Кабеллу, сподіваючись змінити хід матчу.

У відповідь «Парі Сен-Жермен» ввів у гру Б. Барколу і Р. Коло Муані. Заміни, схоже, одразу ж далися взнаки, оскільки «Парі Сен-Жермен» став виглядати небезпечно в атаці. Ліллю довелося зберігати стійкість і концентрацію, щоб стримати суперника. На 81-й хвилині «Лілль» провів останню заміну, випустивши Й. Язічі та Ж. Давида. У відповідь «Парі Сен-Жермен» ввів у гру Д. Перейру і М. Скріньяра. На цьому драма не закінчилася: на 81-й хвилині «Парі Сен-Жермен» зробив останню заміну — О. Дембеле замінив М. Асенсіо. Лілль також зробив останню заміну, випустивши Б. Андре і А. Унаса на 90-й хвилині. Коли до кінця матчу залишалися лічені секунди, Лілль знайшов свій переломний момент. Ж. Давид забив приголомшливий гол, зрівнявши рахунок 1:1, чим привів уболівальників господарів у захват. Цей гол продемонстрував рішучість і бойовий дух команди. Після фінального свистка обом командам довелося задовольнятися нічиєю. Це був запеклий матч, який продемонстрував якість футболу в Лізі 1. Гравці продемонстрували свою майстерність і рішучість, забезпечивши вболівальникам захоплююче видовище. Цей матч напевно запам’ятається як захоплююча битва між двома найкращими командами ліги. І «Лілль», і «Парі Сен-Жермен» довели, що у них є все необхідне для того, щоб конкурувати на найвищому рівні.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Страсбур — Лілль, ПСЖ — Мец.