Реал — Вільярреал — 4:1. Чемпіонат Іспанії, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-17 23:59 17 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Реал (Мадрид) і ... Реал — Вільярреал — 4:1. Чемпіонат Іспанії, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

17 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Реал (Мадрид) і Вільярреал (Іспанія).

Реал - Вильярреал - 4:1. Чемпионат Испании, 17-й тур. Обзор матча, статистикаРеал - Вильярреал - 4:1. Чемпионат Испании, 17-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 17-й тур

Реал (Мадрид) — Вільярреал (Іспанія) — 4:1 (2:0)
Голи: (25), Rodrygo (37), Діас (64), Модрич (68) — Моралес (54)

Попередження: (67), A. Altimira (67)

Огляд матчу Реал — Вільярреал:

Мадридський «Реал» продемонстрував вражаючу гру проти «Вільярреала» у захопливому матчі Ла Ліги на легендарному стадіоні «Сантьяго Бернабеу». Рахунок 2:0 на користь «Реала» в перерві задав тон насиченій грі, яка завершилася з рахунком 4:1. Матч почався зі шквалу подій, і «Реалу» не знадобилося багато часу, щоб повести в рахунку. На 25-й хвилині молодий вундеркінд Дж. Цей гол задав тон усьому матчу і надав «Реалу» впевненості у своїх силах. Вільярреал спробував швидко відповісти, зробивши заміну на 29-й хвилині, випустивши А. Баєну замість Р. Террата. Однак «Реал» продовжував контролювати ситуацію і зробив заміну на 35-й хвилині: Д. Алаба вийшов замість Н. Фернандеса. Якраз коли здавалося, що у «Вільярреала» є шанс відігратися, «Реал» збільшив свою перевагу на 37-й хвилині. Родріго продемонстрував свій блиск, забивши вражаючий гол, залишивши оборону «Вільярреала» в замішанні. На початку другого тайму обидві команди провели кілька швидких замін, щоб спробувати змінити хід гри. На 46-й хвилині «Реал Мадрид» випустив Ф. Менді та Ф. Гарсію, а «Вільярреал» замінив Р. Альбіоля та Х. Куенка. «Вільярреалу» не знадобилося багато часу, щоб домогтися успіху: на 54-й хвилині Х. Л. Моралес вразив ворота суперника, подарувавши своїй команді такий необхідний шанс на порятунок. Однак «Реал Мадрид» швидко відповів своїм голом на 64-й хвилині. Б. Діас був на висоті, знову збільшивши перевагу «Реала».

Інтенсивність матчу наростала, обидві команди швидко отримали жовті картки. А. Алтіміра та Дж. Беллінгем отримали попередження на 67-й хвилині, що свідчить про лють, з якою гравці змагалися один з одним. «Реал» оформив перемогу на 68-й хвилині, коли Л. Модріч завдав удару в площину воріт, не залишивши воротареві «Вільярреала» жодного шансу. Цей гол зробив гру недосяжною для «Вільярреала». У заключній стадії матчу емоції зашкалювали, що призвело до жовтої картки для І. Ахомача на 74-й хвилині. У відповідь «Вільярреал» зробив заміну, випустивши замість Ахомача М. Трігуероса. «Реал Мадрид» також здійснив деякі зміни в другій половині гри: на 78-й хвилині Дж. Беллінгем був замінений на Д. Себальоса. Себальоса. На 79-й хвилині Т. Кроос замінив А. Чуамені, а «Вільярреал» замінив Х. Л. Моралеса на Б. Бреретона Діаса. В останні хвилини матчу А. Чуамені отримав попередження на 84-й хвилині, що змусило тренера зробити заміну. Б. Діас був вилучений, а Хоселу вступив у гру. В останні хвилини матчу «Вільярреал» отримав ще одну жовту картку, коли на 85-й хвилині був попереджений Е. Капуе. Цей інцидент підкреслив напружену атмосферу, що панувала впродовж усього матчу. До фінального свистка «Реал Мадрид» вийшов переможцем із розгромним рахунком 4:1. Цей вражаючий виступ продемонстрував їхню атакувальну міць і показав, що вони є серйозними претендентами на титул у Ла Лізі. Вільярреал", хоч і чинив опір, не зміг зрівнятися з господарями поля.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Алавес — Реал, Вільярреал — Сельта.