Аталанта — Салернітана — 4:1. Чемпіонат Італії, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-18 23:43 18 грудня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Аталанта (Бергамо) і ... Аталанта — Салернітана — 4:1. Чемпіонат Італії, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

18 грудня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Аталанта (Бергамо) і Салернітана (Італія).

Аталанта - Салернитана - 4:1. Чемпионат Италии, 16-й тур. Обзор матча, статистикаАталанта - Салернитана - 4:1. Чемпионат Италии, 16-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 16-й тур

Аталанта (Бергамо) — Салернітана (Італія) — 4:1 (0:1)
Голи: Л. Мюріель (47), Пашаліч (52), Чарльз Де Кетелер (83), А. Міранчук (89) — Л. Пірола (10)

Предупредження: Л. Пірола (40), Джуліо Маджоре (65), Маттео Руджері (77)

Огляд матчу Аталанта — Салернітана:

У захопливому поєдинку Серії А на стадіоні «Гвісс» «Аталанта» здобула захоплюючу перемогу над «Салернітаною». У перерві рахунок був 0:1 на користь «Салернітани», але в другому таймі «Аталанта» переламала хід зустрічі і здобула перемогу з рахунком 4:1. Матч почався з атакувальних дій обох команд, але на 10-й хвилині «Салернітана» взяла гору. Лука Пірола став автором голу, вивівши свою команду в лідери за допомогою класної передачі. Гол приніс «Салернітані» перевагу і змусив «Аталанту» опустити руки. По ходу гри обидві команди вели запеклу боротьбу за контроль над півзахистом. На 40-й хвилині гравець «Салернітани» Пірола отримав жовту картку, що посилило напругу на полі. Однак одразу після перерви «Аталанта» на 47-й хвилині зусиллями Луїса Мюріеля зрівняла рахунок. «Аталанта» продовжувала йти вперед, і на 52-й хвилині Маріо Пасаліч ударом головою вивів свою команду вперед уперше в матчі. На 60-й хвилині «Салернітана» провела дві швидкі заміни: Л. Чауну на Г. Кастаноса та Ф. Данилюка на Д. Брадарича. Брадарича, намагаючись переломити хід гри. Матч почав загострюватися, і на 65-й хвилині Джанмарія Маджоре із «Салернітани» отримала жовту картку за грубу гру.

Менеджер «Аталанти» Джан П’єро Гасперіні зробив дві заміни на 66-й хвилині, замінивши голкіпера Муріеля на К. Де Кетеляре та випустивши Едерсона замість С. Колашинаца. На 67-й хвилині «Салернітана» також зробила дві заміни, випустивши А. Мартегані замість К. Іквуемезі та Г. Маджоре замість М. Леговскі. Бажання «Аталанти» перемогти було очевидним, і вони продовжували тиснути на оборону «Салернітани». На 76-й хвилині «Аталанта» провела третю заміну: Д. Дзаппакоста замінив Х. Хатебура. Незабаром після цього М. Руджері отримав жовту картку за «Аталанту», додавши драматизму матчу. Напруга не спадала, і на 83-й хвилині Де Кетеляре забив третій гол «Аталанти», збільшивши її перевагу. На 85-й хвилині менеджер «Аталанти» Гасперіні зробив ще дві заміни, випустивши А. Лукмана замість А. Міранчука і Т. Коопмейнерса замість М. Адопо. На 86-й хвилині «Салернітана» також провела останню заміну, випустивши Б. Діа замість Джоване. Кульмінація матчу настала на 89-й хвилині, коли Міранчук завершив добре відпрацьований хід і забив четвертий гол своєї команди, оформивши незабутню перемогу з мінімальним відставанням. Матч між «Аталантою» та «Салернітаною» продемонстрував непередбачуваність Серії А та незламний дух команд-учасниць. Пожвавлення «Аталанти» в другому таймі продемонструвало їхню атакувальну майстерність і прагнення здобути всі три очки. Загалом, це була захоплива гра, яка запам’ятається голами, замінами і тим, що принесла вболівальникам на стадіоні «Гвісс».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Болонья — Аталанта, Салернітана — Мілан.