Жирона — Алавес — 3:0. Чемпіонат Іспанії, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-18 23:55 18 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Жирона (Іспанія) і ... Жирона — Алавес — 3:0. Чемпіонат Іспанії, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

18 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Жирона (Іспанія) і Алавес (Іспанія).

Жирона - Алавес - 3:0. Чемпионат Испании, 17-й тур. Обзор матча, статистикаЖирона - Алавес - 3:0. Чемпионат Испании, 17-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 17-й тур

Жирона (Іспанія) — Алавес (Іспанія) — 3:0 (2:0)
Голи: Довбик (23), Порту (42), Довбик (59)

Предупредження: N. Tenaglia (39)

Огляд матчу Жирона — Алавес:

Жирона домінує над Алавесом, здобувши перемогу з рахунком 3:0 на «Естаді Муніципаль де Монтіліві» Жирона зустрілася з Алавесом у захопливому матчі Ла Ліги на «Естаді Муніципаль де Монтіліві». Жиронці продемонстрували вражаючу гру і здобули комфортну перемогу над суперником із рахунком 3:0. Від самого початку зустрічі «Жирона» продемонструвала свою майстерність в атаці, поставивши «Алавес» у скрутне становище. На 23-й хвилині «Жирона» вирвалася вперед завдяки голу А. Довбика. «Алавес» спробував відігратися, але наштовхнувся на опір дисциплінованої оборони «Жирони». Розчарування гостей виплеснулося назовні на 39-й хвилині, коли Н. Теналья отримав жовту картку за несвоєчасну атаку. Жирона продовжувала йти вперед, використовуючи свою перевагу над Алавесом. На 42-й хвилині Порту подвоїв перевагу «Жирони» в рахунку завдяки класному удару, і «Алавесу» залишилося тільки піднятися на вершину. Другий тайм розпочався з того ж, що й «Жирона». На 59-й хвилині було призначено пенальті, який упевнено реалізував А. Довбик, забивши свій другий гол у матчі. Алавес відчайдушно намагався повернутися в гру, зробивши дві швидкі заміни на 61-й хвилині.

Л. Ріоха замінив А. Реббаха, а Дж. Гуріді вийшов замість І. Хаги. Однак заміни не принесли бажаного результату, «Жирона» також провела заміни, щоб підтримати свій рівень енергії та оборонної надійності. На 65-й хвилині Порту змінив П. Торре, а Савіо — Валері. Обидві команди продовжили вносити зміни, намагаючись знайти переломний момент або вибити суперника з колії. На 73-й хвилині «Жирона» ввела в гру І. Мартіна замість Х. Е. Соліса Ромеро, а «Алавес» випустив А. Горосабеля замість А. Соли. Також замість К. Гарсії на поле вийшов С. Омородіон. По ходу матчу «Жирона» зберігала рішучість і прагнула збільшити перевагу, а «Алавес» намагався знайти свій ритм. На 78-й хвилині «Алавес» провів останню заміну: А. Бланко вийшов замість К. Бенавідеса. У відповідь «Жирона» ввела в гру Й. Незважаючи на всі зусилля «Алавеса», «Жирона» впевнено дограла матч до кінця, здобувши заслужену перемогу з рахунком 3:0. Результат дозволив «Жироні» піднятися вгору по турнірній таблиці Ла Ліги, в той час як «Алавес» зазнав чергової невдачі у своїй лігочемпіонській кампанії. Домінування «Жирони» продемонструвало її здатність контролювати гру від початку і до кінця. Тим часом «Алавесу» необхідно перегрупуватися і виправити свої помилки, щоб повернутися в лігу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Бетіс — Жирона, Алавес — Реал.