Довбик оформив дубль за «Жирону» (ФОТО, ВІДЕО)

2023-12-19 07:22 Український нападник іспанської «Жирони» Артем Довбик не перестає нарощувати кількість забитих ним м’ячів за свою команду. ... Довбик оформив дубль за «Жирону» (ФОТО, ВІДЕО)

Український нападник іспанської «Жирони» Артем Довбик не перестає нарощувати кількість забитих ним м’ячів за свою команду.

Артем Довбик реалізовує пенальті в матчі з "Алавесом"

Цього разу 26-річний футболіст двічі «розписався» у воротах «Алавеса» у вчорашньому домашньому матчі 17-го туру чемпіонату Іспанії. Спершу, на 23-й хвилині цієї зустрічі, Довбик результативно зіграв на добиванні ударом головою з меж воротарського майданчика. А в другому таймі українець реалізував пенальті.

Чемпіонат Іспанії. 17-й тур

«Жирона» — «Алавес» — 3:0 (2:0)
Голи: ДОВБИК (23, 59 пен.), Португез (42)

«Жирона»: Гассаніга, Ян Коуто (Мартінес, 79), Блінд, Давид Лопес (Хуанпе, 79), Ерік Гарсія, Мігель Гутьєррес, Алеїш Гарсія, Мартін (Соліс, 73), Порту (Торре, 64), Савіо (Фернандес, 64), Довбик.

Додамо, що Довбик у поточному сезоні взяв участь у 17 із 22 матчах «Жирони» в усіх турнірах і в його активі тепер 10 голів і 5 результативних передач.

19.12.2023, 07:22