Райо Вальєкано — Валенсія — 0:1. Чемпіонат Іспанії, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-19 21:55 19 грудня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Райо Вальєкано (Іспанія) ... Райо Вальєкано — Валенсія — 0:1. Чемпіонат Іспанії, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

19 грудня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Райо Вальєкано (Іспанія) і Валенсія (Іспанія).

Райо Вальекано - Валенсия - 0:1. Чемпионат Испании, 18-й тур. Обзор матча, статистикаРайо Вальекано - Валенсия - 0:1. Чемпионат Испании, 18-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 18-й тур

Райо Вальєкано (Іспанія) — Валенсія ( Іспанія) — 0:1 (0:0)
Голи: S. Canos (61)

Попередження: Х. Гійамон (34), Васкес (50), Перес (70), С. Амаллах (75), Франсиско Перес (81), R. Nteka (90+5), Муктар Діахабі (90+5)

Огляд матчу Райо Вальєкано — Валенсія:

«Валенсія» здобула перемогу над «Райо Вальєкано» в напруженому матчі Ла Ліги на стадіоні «Естадіо де Вальєкас». У першому таймі обом командам не вдалося забити жодного м’яча, що призвело до безгольової нічиєї в перерві. Попри те, що гольових моментів було мало, інтенсивність і змагальність матчу не слабшали. Однак у другому таймі настав переломний момент у грі. На 61-й хвилині гравець «Валенсії» С. Канос ударом головою переломив перебіг зустрічі, привівши вболівальників у захват. Захист «Райо Вальєкано» був захоплений зненацька, коли Канос скористався моментом, коли оборона пропустила гол, і вивів свою команду вперед. «Райо Вальєкано», вирішивши відігратися, зробив кілька замін, щоб привнести свіжу енергію в атаку. На 62-й хвилині С. Камело був замінений на Р. Нтеку, що стало сигналом до зміни тактики господарів поля. На 69-й хвилині відбулися подальші зміни: У. Лопес замінив К. Переса, а Х. де Фрутос вийшов замість Бебе. Однак їхні зусилля були зведені нанівець рішучою обороною «Валенсії», яка зуміла втримати свою невелику перевагу. Обидві команди продовжували запекло боротися за контроль над серединою поля, що призвело до кількох жовтих карток. На 70-й хвилині К. Перес отримав попередження, поповнивши зростаючий список дисциплінарних порушень у матчі.

На 71-й хвилині «Валенсія» також провела заміни: Д. Лопеса і Х. Васкеса замінили Ф. Перес і Д. Фульк’є відповідно. Незважаючи на заміну, «Валенсія» зіткнулася з величезним тиском з боку рішуче налаштованого «Райо Вальєкано». На 75-й хвилині жовту картку отримав гравець «Валенсії» С. Амалла, що посилило напругу на полі. Обидві команди прагнули отримати перевагу, вдаючись до тактичних змін і замін. На 80-й хвилині «Райо Вальєкано» ввів у гру А. Ратіу замість Р. Фалькао, сподіваючись вдихнути нове життя у свої атакувальні можливості. На 81-й хвилині І. Палазон замінив А. Гарсію. У міру того, як час минав, у матчі з’являлося все більше жовтих карток. На 81-й хвилині попередження отримав гравець «Валенсії» Ф. Перес, а на 90-й хвилині жовту картку отримав гравець «Райо Вальєкано» Р. Нтека. На останніх хвилинах матчу до суддівської книги потрапив і гравець «Валенсії» М. Дьяхабі. Останні хвилини матчу були затьмарені суперечками: на 90-й хвилині червону картку отримав гравець «Валенсії» Т. Коррейя, внаслідок чого команда залишилася вдесятьох. Попри всі зусилля «Райо Вальєкано» відігратися, їм не вдалося прорвати оборону «Валенсії», внаслідок чого вони зазнали домашньої поразки з рахунком 0:1. Обидві команди продемонстрували свою рішучість і майстерність, видавши напружений і висококонкурентний футбольний матч. Зрештою, саме «Валенсія» стала тріумфатором, заробивши три цінних очки у своїй кампанії в Ла Лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Гетафе — Райо Вальєкано, Валенсія — Вільярреал.