Атлетіко — Хетафе — 3:3. Чемпіонат Іспанії, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-20 00:34 19 грудня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетіко (Мадрид) і ... Атлетіко — Хетафе — 3:3. Чемпіонат Іспанії, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

19 грудня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетіко (Мадрид) і Хетафе (Іспанія).

Атлетико - Хетафе - 3:3. Чемпионат Испании, 18-й тур. Обзор матча, статистикаАтлетико - Хетафе - 3:3. Чемпионат Испании, 18-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 18-й тур

Атлетіко (Мадрид) — Хетафе (Іспанія) — 3:3 (1:0)
Голи: Грізманн (44), Мората (63), Грізманн (69) — Майораль (53), Родрігес (86), Майораль (90+3)

Попередження: Савич (15), Савич (38), Луїс Мілла (52), Даміан Суарес (68), Родрігес (82), Ермосо (90)

Огляд матчу Атлетіко — Гетафе:

Захоплива нічия 3:3 між Атлетіко Мадрид і Гетафе У захопливому поєдинку Ла Ліги на стадіоні «Естадіо Сівітас Метрополітано» Атлетіко Мадрид і Гетафе влаштували шоу для вболівальників, зігравши внічию 3:3. Матч став шквалом голів, драматизму і спірних моментів, що зробило його незабутнім видовищем для всіх присутніх. Гра почалася з того, що обидві команди виглядали гостро і жадали першого голу. У перші хвилини «Атлетіко» домінував у володінні м’ячем і був винагороджений жовтою карткою С. Савича на 15-й хвилині за грубий підкат. На жаль для «Атлетіко», захисник отримав ще одну жовту картку лише за 23 хвилини, внаслідок чого був вилучений з гри. Незважаючи на те, що «Атлетіко» залишився вдесятьох, «Атлетіко» вдалося відкрити рахунок на 44-й хвилині завдяки чудовому голу А. Грізманна. Французький нападник продемонстрував свій клас, забивши гол у ворота суперника. Однак у другому таймі «Гетафе» вийшов на поле у всеозброєнні. На 52-й хвилині Л. Мілла отримав жовту картку, але вже за хвилину Б. Майораль забив приголомшливий гол. Майораль забив приголомшливий гол, зрівнявши рахунок на користь «Гетафе». На 63-й хвилині А. Мората вивів «Атлетіко Мадрид» уперед і вдалим ударом відновив перевагу.

Але «Гетафе» не здавався і продовжував домагатися рівного рахунку. Їхні зусилля були винагороджені на 86-й хвилині, коли О. Родрігес вразив ворота суперника, привівши вболівальників «Гетафе» в сказ. У міру того як час минав, обидві команди викладалися на повну котушку, щоб домогтися перемоги. Коли до кінця матчу залишалися лічені хвилини, «Атлетіко Мадрид» було призначено пенальті після фолу на А. Грізманне. Француз не промахнувся з місця, здавалося б, забезпечивши своїй команді перемогу. Однак «Гетафе» продемонстрував неймовірну стійкість і відбився, заробивши пенальті в компенсований час. Б. Майораль, вийшовши вперед, класно реалізував пенальті, зробивши дубль і забезпечивши «Гетафе» чудову нічию 3:3. Матч не обійшовся без драми і суперечок. Обидві команди провели безліч замін, намагаючись змінити хід гри. Упродовж усього матчу «Атлетіко» отримував жовті картки, серед яких вирізнялися Д. Суарес і О. Родрігес із «Гетафе», а також М. Ермосо з «Атлетіко Мадрид». Загалом матч між «Атлетіко Мадрид» і «Гетафе» став справжнім видовищем для любителів футболу. Боротьба за м’яч, приголомшливі голи та драматичні повороти тримали всіх у напрузі до самого фінального свистка. Обидві команди продемонстрували свій бойовий дух і рішучість, залишивши вболівальників у повному захваті.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Жирона — Атлетіко, Гетафе — Райо Вальєкано.