Байєр — Бохум — 4:0. Чемпіонат Німеччини, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-20 23:24 20 грудня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Байєр (Леверкузен) і ... Байєр — Бохум — 4:0. Чемпіонат Німеччини, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

20 грудня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Байєр (Леверкузен) і Бохум (Німеччина).

Байер - Бохум - 4:0. Чемпионат Германии, 16-й тур. Обзор матча, статистикаБайер - Бохум - 4:0. Чемпионат Германии, 16-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 16-й тур

Байєр (Леверкузен) — Бохум (Німеччина) — 4:0 (3:0)
Голи: Шик (30), Шик (32), Шик (45+1), В. Боніфацій (69)

Предупредження: Е. Машович (39), К. Шлоттербек (51)

Огляд матчу Байєр — Бохум:

Байєр Леверкузен розгромив Вфл Бохум у матчі Бундесліги на BayArena У нещодавньому матчі Бундесліги на легендарній BayArena леверкузенський «Байєр» продемонстрував свою перевагу, розгромивши Вфл Бохум із вражаючим рахунком 4:0. За рахунку 3:0 у перерві не було жодних сумнівів у тому, що леверкузенці приїхали грати. Гра розпочалася з того, що обидві команди продемонстрували свій намір домогтися позитивного результату. Однак уже на 30-й хвилині «Байєр» вийшов уперед завдяки пенальті, і Патрік Шик спокійно переправив м’яч у сітку. Лише за дві хвилини потому Шик завдав ще одного удару, цього разу добре виконаним голом, який залишив захист «Байєра» приголомшеним. «Бохум» спробував повернутися в гру, але їхні зусилля були припинені дисциплінованою командою «Байєра» з Леверкузена. Усе стало ще гірше для «Бохума», коли захисник Едуард Льовен отримав жовту картку на 39-й хвилині. Ближче до перерви леверкузенський «Байєр» ще більше збільшив свою перевагу. Шик оформив хет-трик ефектним голом на 45-й хвилині, залишивши Vfl Бохум у шоці. Другий тайм приніс деякі зміни в гру, обидві команди зробили заміни, щоб освіжити гру. Уже через хвилину після перерви «Бохум» замінив Такуму Асано на Данні Т. Суареса, сподіваючись вдихнути життя у свою атаку.

Однак надії на повернення «Бохума» були швидко розвіяні, коли Кевін Шлоттербек отримав жовту картку на 51-й хвилині. Гра продовжилася в напруженому ключі: на 62-й хвилині гол у ворота леверкузенського «Байєра» було скасовано через офсайд, а на 63-й хвилині «Бохум» провів ще дві заміни, випустивши Крістіана Антві-Аджея та Гонсало Пасієнсію. Леверкузенці відповіли першими двома замінами: Шик був замінений на Вадейна Боніфація, а Джонатан Тах звільнив місце для Едмона Тапсоби, обидва на 67-й хвилині. Боніфацію не знадобилося багато часу, щоб увімкнутися в гру, і на 69-й хвилині він знайшов крапку у воротах, ще більше збільшивши перевагу леверкузенського «Байєра». По ходу гри леверкузенці зробили ще дві заміни: Якуб Хофманн і П’єро Хінкапі на 73-й хвилині. ВФЛ Бохум спробував врятувати гордість, зробивши останню заміну: Едуард Льовен замінив Ноа Лослі на 69-й хвилині. Матч наближався до кінця, і обидві команди зробили ще по одній заміні, щоб краще контролювати гру. На 87-й хвилині «Бохум» замінив Антоні Лосілью на Томаса Оерманна, а леверкузенський «Байєр» замінив Флоріана Віртца на Надіма Амірі. Коли пролунав фінальний свисток, леверкузенський «Байєр» здобув вражаючу перемогу над «Бохумом» із рахунком 4:0. Це була перемога леверкузенців, яка підкреслила їхню перевагу в цьому матчі. ВФЛ Бохум повинен перегрупуватися і винести уроки з цієї поразки, щоб продовжити свою кампанію в Бундеслізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Аугсбург — Байєр, Бохум — Вердер.