Штутгарт — Аугсбург — 3:0. Чемпіонат Німеччини, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-20 23:25 20 грудня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Штутгарт (Німеччина) і ... Штутгарт — Аугсбург — 3:0. Чемпіонат Німеччини, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

20 грудня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Штутгарт (Німеччина) і Аугсбург (Німеччина).

Штутгарт - Аугсбург - 3:0. Чемпионат Германии, 16-й тур. Обзор матча, статистикаШтутгарт - Аугсбург - 3:0. Чемпионат Германии, 16-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 16-й тур

Штутгарт (Німеччина) — Аугсбург (Німеччина) — 3:0 (2:0)
Голи: D. Undav (18), С. Гірасі (45+1), Кріс Фюріх (69)

Предупредження: Демірович (11), Роберт Гамні (62), Mads Pedersen (71), Дорш (81)

Огляд матчу Штутгарт — Аугсбург:

VfB Stuttgart домінує над ФК «Аугсбург», здобувши перемогу з рахунком 3:0 у матчі Бундесліги У довгоочікуваному матчі Бундесліги VfB Stuttgart зустрівся з ФК «Аугсбург» на MHP Arena. Господарі поля продемонстрували вражаючу гру від початку і до кінця, здобувши комфортну перемогу над суперником із рахунком 3:0. Від самого початку матчу «Штутгарт» продемонстрував свою майстерність в атаці, створивши безліч можливостей для того, щоб повести в рахунку. Домінування команди окупилося на 18-й хвилині, коли Д. Ундав скористався помилкою захисту і забив гол, забезпечивши своїй команді заслужену перевагу з рахунком 1:0. ФК «Аугсбург» намагався закріпитися в грі й отримав ще один удар на 11-й хвилині, коли один із його гравців, Е. Демірович, отримав жовту картку. Перед самою перервою «Штутгарт» збільшив свою перевагу до 2:0 завдяки голу С. Гірассі. Цей гол ще більше деморалізував «Аугсбург», який так і не зміг знайти гідну відповідь. Другий тайм розпочався з того, що «Аугсбург» зробив заміну: Й. Гувелеув змінив П. Пфайффера, намагаючись привнести нову енергію в атакуючу гру. Однак «VfB Штутгарт» залишався непохитним, не даючи супернику можливості забити гол.

На 59-й хвилині «Аугсбург» здійснив ще дві заміни, випустивши Ф. Єнсена і К. Мбабу, сподіваючись переломити хід матчу. Однак їхні зусилля виявилися марними, оскільки «VfB Штутгарт» продовжував домінувати в півзахисті і закривати всі потенційні загрози. На 62-й хвилині жовту картку отримав гравець «Аугсбурга» Р. Гумні, що підвищило напруження гри. Миттю пізніше «VfB Штутгарт» завдав ще одного удару — на 69-й хвилині К. Фьюріх вразив ворота суперника, фактично оформивши перемогу. Матч не обійшовся без вилучень — обидві команди отримали жовті картки протягом усієї гри. Суддя зіграв вирішальну роль у підтримці порядку на полі в міру зростання напруги. На останніх хвилинах матчу обидві команди провели заміни, щоб освіжити свої склади. У складі «Штутгарта» з’явилися Д. Загаду, П. Штенцель, Я. Левелінг і Чон У Єн, а у складі «Аугсбурга» — Д. Бельджо, П. Тіц, А. Майєр і потім М. Педерсен. Після фінального свистка «Штутгарт» на очах у рідної публіки відсвяткував впевнену перемогу над «Аугсбургом» із рахунком 3:0. Ця перемога дозволила команді піднятися вгору по турнірній таблиці Бундесліги, в той час як «Аугсбург» залишився розмірковувати над своїм виступом і перебудовуватися для майбутніх матчів. «Штутгарт» продемонстрував свою майстерність в атаці та обороні, не залишивши сумнівів у своїй перевазі. Цією перемогою вони дали зрозуміти своїм суперникам по Бундеслізі, що з ними потрібно рахуватися.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Боруссія М — Штутгарт, Аугсбург — Байєр.