Айнтрахт — Боруссія М — 2:1. Чемпіонат Німеччини, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-20 23:28 20 грудня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Айнтрахт (Німеччина) і ... Айнтрахт — Боруссія М — 2:1. Чемпіонат Німеччини, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

20 грудня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Айнтрахт (Німеччина) і Боруссія М (Менхенгладбах).

Айнтрахт - Боруссия М - 2:1. Чемпионат Германии, 16-й тур. Обзор матча, статистикаАйнтрахт - Боруссия М - 2:1. Чемпионат Германии, 16-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 16-й тур

Айнтрахт (Німеччина) — Боруссія М (Менхенгладбах) — 2:1 (0:1)
Голи: Бута (90+1), Кох (90+7) — М. Вобер (27)

Попередження: Ельведі (35), Коне (49), М. Вобер (69), W. Pacho (71), Джозеф Скаллі (79), М. Вобер (88), M. Nicolas (90+6)

Огляд матчу Айнтрахт — Боруссія М:

Франкфуртський «Айнтрахт» здобув приголомшливу перемогу в матчі Бундесліги проти монхенгладбахської «Боруссії» на стадіоні «Дойче Банк Парк». Поступаючись у рахунку в першому таймі, франкфуртці вирвали перемогу в другому і здобули захоплюючу перемогу з рахунком 2:1. Перший тайм розпочався з конкурентної боротьби з обох сторін, але саме монхенгладбаська «Боруссія» взяла гору. На 27-й хвилині М. Вобер знайшов ворота суперника, забивши гол, який забезпечив його команді перевагу 1:0 перед перервою. У другому таймі матч продовжив загострюватися, і обидві команди прагнули домогтися успіху. Монхенгладбахська «Боруссія» зіткнулася з ранньою невдачею, коли Н. Ельведі отримав жовту картку на 35-й хвилині. Їхні проблеми продовжилися, коли на 49-й хвилині жовту картку отримав М. Коне. На 60-й хвилині «Айнтрахт Франкфурт» зробив вирішальну заміну, випустивши замість Х. Ларссона Й. Діну Ебімбе. Боруссія Монхенгладбах відповіла своєю заміною на 63-й хвилині, замінивши Р. Хака на Н. Нгуму. Матч ставав дедалі конкурентнішим, обидві команди прагнули перелому. На 69-й хвилині гравець «Боруссії» з Монхенгладбаха М. Вобер отримав жовту картку, що посилило напругу на полі. На 71-й хвилині був вилучений і гравець «Айнтрахта Франкфурт» В. Пачо. Під кінець часу обидві команди спробували здригнутися, зробивши кілька замін.

Монхенгладбаська «Боруссія» зробила дві заміни на 77-й хвилині: Р. Райтц і К. Крамер. Райтц і К. Крамер замінили своїх партнерів по команді. На 78-й хвилині «Айнтрахт Франкфурт» зробив третю й останню заміну, випустивши замість Н. Нкоункоу П. Макса. Слідом за цим на 79-й хвилині жовту картку отримав гравець монхенгладбахської «Боруссії» Дж. Скаллі. Коли матч вступив у завершальну стадію, хвилювання досягло свого апогею. На 83-й хвилині «Айнтрахт Франкфурт» здійснив дві швидкі заміни: А. Кнауфф і Й. П. Гауге замінили вибулих гравців. За ними пішли Тута і Бута, які вийшли на поле тієї ж хвилини. На 88-й хвилині «Боруссія» з Монхенгладбаха зазнала серйозної поразки, коли М. Вобер отримав другу жовту картку, що призвело до червоної картки і залишило його команду вдесятьох на полі. На 90-й хвилині вони зробили дві останні заміни, помінявши Н. Нгуму і М. Фрідріха на свіжі сили в особі Н. Нгуму і Ф. Онората. Але саме «Айнтрахт Франкфурт» мав вирішальне слово в цій напруженій зустрічі. На 90-й хвилині Бута забив вирішальний гол, зрівнявши рахунок і переломивши хід зустрічі на свою користь. Через кілька миттєвостей Р. Кох встановив переможний рахунок, забезпечивши «Айнтрахту» перемогу на останній хвилині. Цей захоплюючий матч Бундесліги продемонстрував стійкість і рішучість обох команд. Матч-відповідь «Айнтрахта» з монхенгладбахською «Боруссією», безсумнівно, запам’ятається як один із найяскравіших моментів сезону.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: РБ Лейпциг — Айнтрахт, Боруссія М — Штутгарт.