Реймс — Гавр — 1:0. Чемпіонат Франції, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-20 23:53 20 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Реймс (Франція) і ... Реймс — Гавр — 1:0. Чемпіонат Франції, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

20 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Реймс (Франція) і Гавр (Франція).

Реймс - Гавр - 1:0. Чемпионат Франции, 17-й тур. Обзор матча, статистикаРеймс - Гавр - 1:0. Чемпионат Франции, 17-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 17-й тур

Реймс (Франція) — Гавр (Франція) — 1:0 (1:0)
Голи: K. Nakamura (25)

Предупредження: J. Казимир (54)

Огляд матчу Реймс — Гавр:

Реймс — Гавр: напружена боротьба закінчилася перемогою 1:0 У захопливому поєдинку між Реймсом і Гавром на стадіоні Stade Auguste-Delaune II на шанувальників футболу чекав захопливий матч. Обидві команди демонстрували свою майстерність і рішучість протягом усієї гри, внаслідок чого рахунок у перерві 1:0 на користь «Реймса» залишився незмінним до фінального свистка. Початок матчу був запальним, оскільки на полі панувала напружена обстановка. На 21-й хвилині «Гавр» зазнав поразки, залишившись удесятьох після того, як Р. Ндіайє отримав червону картку. Ця невдача вибила «Гавр» з колії, давши «Реймсу» перевагу на початку гри. Вже за чотири хвилини «Реймс» скористався своєю чисельною перевагою. К. Накамура ударом з розвороту вивів «Реймс» уперед. Натовп вибухнув від захвату, коли Реймс відсвяткував свій ранній успіх. По ходу гри напруга залишалася високою, і обидві команди відчайдушно намагалися змінити рахунок. На 54-й хвилині Ж. Казимир з «Гавра» отримав жовту картку, що посилило напругу на полі. У грі було багато фолів і сутичок, обидві команди демонстрували своє прагнення домогтися перемоги. На 58-й хвилині «Гавр» зробив першу заміну, випустивши Е. Саббі замість Й. Кехти. Незабаром після цього вони зробили ще одну заміну: А. Туре замінив Н. Аліуї. Гавр сподівався, що ці зміни додадуть йому свіжих сил і допоможуть відігратися.

Реймс, вирішивши закріпити свою перевагу, зробив першу заміну на 65-й хвилині. М. Дарамі був замінений на О. Діакіте, оскільки менеджер прагнув посилити оборонні можливості команди. На 79-й хвилині «Гавр» зробив ще дві заміни, ввівши в гру О. Таргалліна і М. Байо замість А. Айєва і А. Жужу відповідно. У відповідь «Реймс» зробив другу заміну на 81-й хвилині, випустивши Р. Хадру замість А. Річардсона. Матч ставав дедалі більш фізичним, напруга між гравцями наростала. Коли час наближався до фінального свистка, «Гавр» зробив останню заміну на 84-й хвилині. К. Опері був замінений на Д. Кузяєва, оскільки «Гавр» відчайдушно шукав можливість прорватися вперед. У свою чергу, «Реймс» отримав жовту картку для Т. Фоке на 86-й хвилині, що додало драматизму грі. В останні хвилини матчу «Реймс» вирішив зробити ще дві заміни: Т. Фоке замінив І. Діакіте, а Т. Теума — А. Коне на 90-й хвилині. Ці зміни були спрямовані на те, щоб зміцнити оборону команди та зберегти невелику перевагу до кінця. Коли пролунав фінальний свисток арбітра, «Реймс» вийшов переможцем, здобувши важку перемогу над «Гавром» із рахунком 1:0. Стадіон вибухнув радісними криками та оплесками, коли гравці «Реймса» святкували свій тріумф. Обидві команди продемонстрували свою рішучість, майстерність і спортивну майстерність протягом усього матчу, зробивши його незабутнім для всіх любителів футболу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Монако — Реймс, Гавр — Ліон.