Брест — Лор’ян — 4:0. Чемпіонат Франції, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-20 23:54 20 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Брест (Франція) і ... Брест — Лор’ян — 4:0. Чемпіонат Франції, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

20 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Брест (Франція) і Лор’ян (Франція).

Брест - Лорьян - 4:0. Чемпионат Франции, 17-й тур. Обзор матча, статистикаБрест - Лорьян - 4:0. Чемпионат Франции, 17-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 17-й тур

Брест (Франція) — Лор ’ян (Франція) — 4:0 (4:0)
Голи: Думбія (22), Думбія (25), Думбія (29), Думбія (45+2)

Попередження: E. J. Kroupi (70), Ігор Сільва (86), Ліліан Брассьє (87)

Огляд матчу Брест — Лор’ян:

У нещодавньому футбольному матчі проти «Лор’яна» «Стад Брестуа 29» здобув вражаючу перемогу з рахунком 4:0. Ця напружена битва відбулася в престижній Лізі 1 на стадіоні Stade Francis-Le Blé, де обидві команди продемонстрували свою майстерність і рішучість на полі. Від самого початку «Стад Брестуа 29» нав’язав свою перевагу, продемонструвавши виняткову гру. На 22-й хвилині К. Думбія зі «Стад Брестуа 29» відкрив рахунок у матчі, забивши гол у ворота суперника. Лише через три хвилини Думбія завдав ще одного удару, збільшивши рахунок до 2:0. Оборона «Лор’яна» насилу стримувала невпинні атаки Думбія, «Стад Брестуа 29» продовжував демонструвати свою перевагу, і на 29-й хвилині Думбія оформив хет-трик, вразивши суперників і глядачів своєю феноменальною майстерністю і точністю. Рахунок у перерві став неймовірним — 4:0 на користь «Стад Брестуа 29». У перерві «Лор’ян» зробив першу заміну, замінивши Б. Інноса на Ж. Лапорта, у спробі укріпити оборону і вдихнути нове життя в склад. Однак ця заміна не призвела до суттєвої зміни ситуації, і «Стад Брестуа 29» продовжував домінувати. На 45-й хвилині, перед самим закінченням основного часу, Думбія знову вразив ворота суперника, забивши свій чудовий четвертий гол у матчі.

Рахунок на табло став 4:0, і стало ясно, що «Стад Брестуа 29» міцно затвердив свою перевагу над «Лор’яном». По ходу матчу обидві команди провели тактичні заміни, щоб привнести свіжі сили і змінити ситуацію на полі. На 60-й хвилині «Лор’ян» ввів у гру Б. Дієнга, замінивши Е. Ж. Крупі. Stade Brestois 29 відповів заміною Думбія на М. Камара на 66-й хвилині. Під час матчу було показано кілька жовтих карток, а на 70-й хвилині гравець «Лор’яна» Е. Ж. Крупі отримав попередження. На 86-й хвилині жовту картку отримав Ігор Сілва з «Лор’яна», а Л. Брассьє зі «Стад Брестуа 29» — на 87-й хвилині. На 73-й хвилині «Лор’ян» здійснив дві заміни: Б. Менді та А. Тосін вийшли замість Д. Йонгви і Т. Ле Бріса відповідно. Stade Brestois 29 також здійснив низку змін, випустивши П. Ліс-Мелу і Х. Маньєтті замість М. Сатріано і заслуженого Думбія на 73-й і 73-й хвилинах відповідно. Ближче до кінця матчу обидві команди зробили по дві останні заміни. Stade Brestois 29 випустив Ж. Мартена і Ж. Ле Дуарона замість М. Перейри Лаге і Б. Брахімі на 79-й хвилині, а Lorient представив двох свіжих гравців, замінивши Б. Інноса і Ж. Лапорта на М. Камара і С. Муні на 79-й хвилині. З фінальним свистком Stade Brestois 29 здобув комфортну перемогу над Lorient із рахунком 4:0. Ця впевнена гра підкреслила атакувальну майстерність «Стад Брестуа 29» і продемонструвала їхню здатність домінувати над сильними суперниками.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Брест — Монпельє, Лілль — Лор’ян.