ПСЖ — Мец — 3:1. Чемпіонат Франції, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-20 23:55 20 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися ПСЖ (Париж) і ... ПСЖ — Мец — 3:1. Чемпіонат Франції, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

20 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися ПСЖ (Париж) і Мец (Франція).

ПСЖ - Мец - 3:1. Чемпионат Франции, 17-й тур. Обзор матча, статистикаПСЖ - Мец - 3:1. Чемпионат Франции, 17-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 17-й тур

ПСЖ (Париж) — Мец (Франція) — 3:1 (0:0)
Голи: Вітінья (49), Мбаппе (60), Мбаппе (83) — M. Удол (72)

Попередження: Крістоф Ерель (32)

Огляд матчу ПСЖ — Мец:

«Парі Сен-Жермен» здобув перемогу в нещодавньому матчі з «Метцем» у Лізі 1 на стадіоні «Парк де Пренс». Гра завершилася з рахунком 3:1 на користь «Парі Сен-Жермена», якому вдалося переломити хід подій у другому таймі після безгольової першої половини. Початок матчу ознаменувався тим, що обидві команди продемонстрували рішучість і майстерність. Однак лише на 32-й хвилині сталася перша подія у грі. Жовту картку отримав гравець «Метца» К. Ерелле, що поклало початок низці наступних подій. Після безгольового першого тайму «Парі Сен-Жермен» на 49-й хвилині переломив хід матчу завдяки голу Вітінью. На 60-й хвилині Кіліан Мбаппе вдалим ударом збільшив перевагу команди. На 62-й хвилині «Метц» зробив заміну, випустивши Х. Майгу замість Л. Камари, сподіваючись на зміну фортуни. У відповідь на заміну суперника «Парі Сен-Жермен» зробив першу заміну на 65-й хвилині, випустивши М. Скриняра замість Л. Ернандеса.

На 68-й хвилині «Парі Сен-Жермен» ввів у гру Р. Коло Муані замість М. Асенсіо, демонструючи намір зберегти свою перевагу. На 71-й хвилині «Метц» зробив подвійну заміну: Ж. Асоро замінив С. Елісора, а К. Сабалі — І. Сане. На 72-й хвилині «Метц» зумів відігратися, коли М. Удоль забив гол, подарувавши своїй команді проблиск надії. Однак їхня радість була недовгою, бо «Парі Сен-Жермен» швидко відповів ще одним голом на 83-й хвилині. Кіліан Мбаппе оформив дубль, забезпечивши перемогу «Парі Сен-Жермен». В останні хвилини гри обидві команди зробили заміни, щоб освіжити склади і дограти матч. На 90-й хвилині Мец випустив Д. Жан Жака замість А. Джаллоу. Тим часом «Парі Сен-Жермен» зробив три заміни на 90-й хвилині: Б. Баркола був замінений на К. Солера, М. Угарте вийшов замість Е. Мбаппе, а Лі Канг-Ін замінив Г. Рамоса. Матч закінчився тим, що «Парі Сен-Жермен» відсвяткував важку перемогу, завдяки пожвавленню в другому таймі. Команда продемонструвала свою стійкість і якість, здобувши три найважливіші очки в Лізі 1. Це була заслужена перемога «Парі Сен-Жермен», який вкотре довів свою перевагу на «Парк де Пренс».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ланс — ПСЖ, Мец — Тулуза.