Страсбур — Лілль — 2:1. Чемпіонат Франції, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-20 23:55 20 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Страсбур (Франція) і ... Страсбур — Лілль — 2:1. Чемпіонат Франції, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

20 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Страсбур (Франція) і Лілль (Франція).

Страсбур - Лилль - 2:1. Чемпионат Франции, 17-й тур. Обзор матча, статистикаСтрасбур - Лилль - 2:1. Чемпионат Франции, 17-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 17-й тур

Страсбур (Франція) — Лілль (Франція) — 2:1 (1:1)
Голи: L. Yoro (41), J. Мванга (77) — Л. Сілла (20)

Попередження: Андре (32), Л. Сілла (45), Є. Жегрова (63)

Огляд матчу Страсбур — Лілль:

Страсбур здобув драматичну перемогу над Ліллем на стадіоні Майнау У захопливому поєдинку Ліги 1 Страсбур здобув перемогу над Ліллем із рахунком 2:1. Матч, що проходив на стадіоні «Стад де ла Мейнау», подарував глядачам захопливі моменти: обидві команди продемонстрували свою майстерність і рішучість завоювати три очки. Перший тайм розпочався з високою інтенсивністю, адже обидві сторони прагнули захопити лідерство з перших хвилин. На 20-й хвилині «Лілль» зазнав невдачі, коли гравець «Страсбура» А. Сілла скористався помилкою захисту і спрямував м’яч у власні ворота. Гол у власні ворота приніс «Страсбуру» несподівану перевагу. Під час першого тайму напруга наростала, і в руки судді стали потрапляти картки. На 32-й хвилині гравець «Лілля» Б. Андре отримав жовту картку за несвоєчасний виклик. На 41-й хвилині гравець «Страсбура» Л. Йоро повторив сценарій власного голу, коли випадково спрямував м’яч у власні ворота, тим самим зрівнявши рахунок. Жовті картки продовжили лунати суддею незадовго до свистка на перерву. На 45-й хвилині А. Сілла зі «Страсбура» отримав попередження, приєднавшись до Андре.

Другий тайм розпочався з того, що обидві команди були сповнені рішучості вийти з глухого кута і захопити контроль над матчем. На 63-й хвилині гравцеві «Лілля» Е. Жегрову було показано жовту картку, що посилило напругу на полі. Незабаром обидва менеджери вирішили ввести в гру свіжі сили: на 63-й хвилині «Страсбур» замінив К. Гамейро на Анжело, а на 68-й хвилині «Лілль» замінив А. Гомеша на Ю. Язичі. На 77-й хвилині «Страсбур» нарешті забив гол завдяки зусиллям Ж. Мванги. Лілль спробував врятувати очко, зробивши подвійну заміну на 81-й хвилині: Є. Жегрова замінив А. Оунас, а Ж. Давид звільнив місце для Х. Харальдссона. Ця тактична заміна надала нової енергії атаці «Лілля», який прагнув зрівняти рахунок. Однак удача була не на боці «Страсбурга», коли на 85-й хвилині гол Д. Бакви було скасовано через офсайд. Це рішення викликало розчарування у вболівальників «Страсбура», але лише підкріпило їхню рішучість утримати крихку перевагу. Ближче до кінця матчу «Страсбур» зробив дві додаткові заміни на 88-й хвилині: Е. Емега вийшов замість Ж. Себаса, а Д. Баква — замість Ж. Демінгуе. У підсумку «Страсбур» успішно відстояв свою перевагу і здобув цінну перемогу над не менш сильним суперником. Матч продемонстрував непередбачуваність і азарт, які роблять Лігу 1 настільки захоплюючою для любителів футболу в усьому світі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Марсель — Страсбур, Лілль — Лор’ян.