Ліон — Нант — 1:0. Чемпіонат Франції, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-20 23:56 20 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ліон (Франція) і ... Ліон — Нант — 1:0. Чемпіонат Франції, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

20 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ліон (Франція) і Нант (Франція).

Лион - Нант - 1:0. Чемпионат Франции, 17-й тур. Обзор матча, статистикаЛион - Нант - 1:0. Чемпионат Франции, 17-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 17-й тур

Ліон (Франція) — Нант (Франція) — 1:0 (0:0)
Голи: А. Лаказетт (49)

Предупредження: Ф. Сентонз (8), Жан-Кевін Дюверн (31)

Огляд матчу Ліон — Нант:

У напруженому поєдинку між «Ліоном» і «Нантом» перемогу здобув «Ліон», вигравши з рахунком 1:0 на стадіоні Groupama. Незважаючи на безгольовий перший тайм, гра не була позбавлена драматизму, оскільки обидві команди боролися за перевагу в цьому важливому поєдинку Ліги 1. Перші хвилини матчу стали свідками запеклої боротьби, обидві команди продемонстрували свій намір і жагу до перемоги. На 8-й хвилині гравець «Нанта» Ф. Сентонзе отримав жовту картку, задавши тон фізичній боротьбі протягом усього матчу. По ходу першого тайму напруга наростала, що призвело до ще однієї жовтої картки для гравця «Нанта» Ж. Дюверне на 31-й хвилині. Після безгольового першого тайму обидві команди повернулися на поле в пошуках перелому. У перерві у складі «Нанта» відбулися дві заміни. Ф. Сентонзе був замінений на М. Коко, а М. Аблін поступився місцем Мостафі Мохамеду, намагаючись вдихнути нову енергію в атаку гостей. Лише через чотири хвилини після початку другого тайму «Ліон» нарешті знайшов прорив, який так довго шукав. А. Лаказетт забив єдиний гол у матчі, забезпечивши своїй команді вирішальну перевагу на 49-й хвилині. Вболівальники «Ліона» влаштували справжнє свято, коли їхня команда вийшла вперед, а «Нант» залишився в ролі наздоганяючого.

Під час другого тайму обидві команди провели тактичні зміни, щоб знайти спосіб повернутися в гру. На 70-й хвилині «Нант» ввів у гру П. Чірівеллу, замінивши М. Сіссоко, а на 74-й хвилині Ж. Дюверне поступився місцем К. Бамбі. «Ліон» також зробив заміни: Е. Нуама замінив Т. Кадевера на 82-й хвилині, а Д. Ловрен, на жаль, отримав червону картку на 84-й хвилині, залишивши «Ліон» удесятьох. Прагнучи посилити склад і зберегти перевагу, «Ліон» зробив ще дві заміни на останніх хвилинах гри. На 88-й хвилині Р. Черкі замінив С. Кумбеді, а А. Лаказетт, який забив гол. Лаказетт був замінений на А. Мейтланд-Найлса на тій самій хвилині. Тим часом «Нант» ввів у гру Д. Аугусто замість Н. Паллуа на 90-й хвилині. З фінальним свистком «Ліон» святкував важку перемогу над «Нантом». Матч став свідченням конкурентної боротьби в Лізі 1: обидві команди демонстрували свою майстерність і рішучість протягом усіх дев’яноста хвилин. Ця перемога, безсумнівно, зміцнить упевненість «Ліона» у своїх силах і збереже його в боротьбі за перше місце в турнірній таблиці. Матч між «Ліоном» і «Нантом» на стадіоні Groupama Stadium запам’ятається напруженою атмосферою, напруженою боротьбою і вирішальним ударом А. Лаказетта. Футбольні вболівальники можуть очікувати на нові захопливі поєдинки під час сезону Ліги 1, а перемога «Ліона» стане підтвердженням їхнього прагнення до титулу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Гавр — Ліон, Нант — Клермон.