Атлетик — Лас-Пальмас — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-21 00:30 20 грудня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетик (Більбао) і ... Атлетик — Лас-Пальмас — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

20 грудня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетик (Більбао) і Лас-Пальмас (Іспанія).

Атлетик - Лас-Пальмас - 1:0. Чемпионат Испании, 18-й тур. Обзор матча, статистикаАтлетик - Лас-Пальмас - 1:0. Чемпионат Испании, 18-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 18-й тур

Атлетик (Більбао) — Лас-Пальмас (Іспанія) — 1:0 (0:0)
Голи: U. Гомес (90+4)

Предупредження: J. Araujo (39), M. Perrone (68)

Огляд матчу Атлетик — Лас-Пальмас:

У напруженому і напруженому матчі клуб «Атлетік» здобув перемогу над «Лас-Пальмасом» із рахунком 1:0 у поєдинку Ла Ліги, що відбувся на легендарному стадіоні «Сан-Мамес Баррія». Гра була захопливою, сповненою моментами хвилювання і напруги, оскільки обидві команди наполегливо боролися за три очки. У першій половині матчу обидві команди продемонстрували свою оборонну стійкість, і в перерві рахунок був 0:0. Однак було кілька моментів, які загрожували переломити ситуацію. На 39-й хвилині гравець «Лас-Пальмаса» Х. Араужо отримав жовту картку за неправомірний виклик, що ще більше посилило напруження гри. Уже за хвилину «Атлетік» мав нагоду повести в рахунку, але пенальті Г. Гурузета не реалізував, на розчарування господарів. На початку другого тайму обидві команди намагалися домогтися успіху і забити гол. Атлетіко" зробив першу заміну на 56-й хвилині, випустивши А. Ерреру замість М. Весги. Ця зміна додала свіжих сил півзахисту «Атлетіко», посиливши атакувальні можливості команди. Незабаром після цього Гурузета, який промахнувся з пенальті, був замінений на А. Беренгера, оскільки господарі поля прагнули до перелому. Лас-Пальмас також зробив заміну: на 59-й хвилині С. Каба замінив С. Раміреса, намагаючись вплинути на хід гри. «Атлетіко» здійснив третю заміну на 66-й хвилині: О. Сансет вийшов замість У. Гомеса, забезпечивши сплеск темпу і креативності в півзахисті.

У міру наближення матчу до завершальної стадії інтенсивність і гострота гри зростали в геометричній прогресії. На 68-й хвилині гравець «Лас-Пальмаса» М. Перроне отримав жовту картку, що посилило напругу на полі. Обидві команди продовжували битися, роблячи чергові заміни, щоб освіжити склади. На 78-й хвилині «Лас-Пальмас» замінив Марвіна на О. Мфулу, а «Атлетик» випустив Б. Прадоса Діаса замість Р. Гарсії та Н. Вільямса замість М. Гаурегізара на 86-й хвилині. В останні хвилини гри «Лас-Пальмас» зробив останню заміну: Мунір Ель-Хаддаді замінив Алекса Суареса на 90-й хвилині. Але якраз у той момент, коли здавалося, що матч так і закінчиться в глухому куті, «Атлетік» нарешті знайшов прорив, який так відчайдушно шукав. На 90-й хвилині У. Гомес забив вирішальний гол, подарувавши господарям дорогоцінну перевагу. Пізній гол спровокував подальшу драму, бо обидві команди отримали жовті картки в останні хвилини гри. І. Вільямс з «Атлетіко» і С. Кардона з «Лас-Пальмаса» були вилучені з поля, що підкреслює високий рівень емоцій у матчі. У підсумку «Атлетіко» здобув важку перемогу над «Лас-Пальмасом» із рахунком 1:0. Це був напружений поєдинок, який продемонстрував дух суперництва та рішучість обох команд. Ця вирішальна перемога вивела «Атлетік» уперед у турнірній таблиці Ла Ліги, залишивши «Лас-Пальмас» роздумувати про втрачені можливості.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Севілья — Атлетик, Лас-Пальмас — Барселона.