Вільярреал — Сельта — 3:2. Чемпіонат Іспанії, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-21 00:36 20 грудня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Вільярреал (Іспанія) і ... Вільярреал — Сельта — 3:2. Чемпіонат Іспанії, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

20 грудня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Вільярреал (Іспанія) і Сельта (Віго).

Вильярреал - Сельта - 3:2. Чемпионат Испании, 18-й тур. Обзор матча, статистикаВильярреал - Сельта - 3:2. Чемпионат Испании, 18-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 18-й тур

Вільярреал (Іспанія) — Сельта (Віго) — 3:2 (2:0)
Голи: Педраса (13), A. Mandi (40), Парехо (48) — A. Douvikas (52), Йорген Странд Ларсен (57)

Попередження: K. Vazquez (47), Мінгеза (72), Баена (75), Комесанья (76), М. Санчес (82), A. Douvikas (84)

Огляд матчу Вільярреал — Сельта:

Вільярреал здобув захопливу перемогу над Сельтою Віго У захопливому матчі Ла Ліги, що відбувся на стадіоні Estadio de la Cerámica, Вільярреал зумів здобути нервову перемогу над Сельтою Віго з рахунком 3:2. Рахунок 2:0 на користь «Вільярреала» в перерві змусив уболівальників господарів піднятися на ноги, але в другому таймі «Сельта Віго» провела вражаючий матч-відповідь, який перетворився на напружену боротьбу до фінального свистка. Початок матчу ознаменувався тим, що обидві команди продемонстрували сильні атакувальні наміри. Уже на 13-й хвилині «Вільярреал» пролив першу кров, коли А. Педраса вразив ворота суперника, привівши натовп у захват. Господарі продовжували домінувати, і на 40-й хвилині А. Манді вдалим ударом збільшив їхню перевагу. На початку другого тайму «Сельта Віго» зробила кілька важливих замін, щоб змінити динаміку гри. На 46-й хвилині в гру вступили М. Рістіч та Л. де ла Торре, а потім К. Старфелт. Однак саме жовта картка К. Васкеса на 47-й хвилині стала переломним моментом у матчі. Вільярреал скористався своєю перевагою і вже за хвилину було призначено пенальті, який впевнено реалізував Д. Парехо, зробивши рахунок 3:0. Однак «Сельта Віго» не відступила і відповіла своїм голом на 52-й хвилині, забитим А. Дувікасом.

Гості продовжували йти вперед, і на 57-й хвилині Х. С. Ларсен знайшов м’яч у сітці, посиливши напругу на стадіоні. На 60-й хвилині обидві команди провели ключові заміни: «Вільярреал» випустив Р. Альбіоля і Х. Л. Моралеса, а «Сельта Віго» — М. Санчеса. Матч ставав дедалі гострішим, О. Мінгеза та А. Баена отримали жовті картки на 72-й і 75-й хвилинах відповідно. У міру того як час минав, напруга тільки зростала. На 76-й хвилині до числа гравців, які отримали жовту картку, приєднався гравець «Вільярреала» С. Комесана, що ще більше посилило напругу. На 82-й хвилині «Сельта Віго» зробила тактичну заміну, випустивши на поле Ф. Серві в спробі врятувати очко. Однак їхні надії впали, коли А. Дувікас отримав жовту картку на 84-й хвилині. Коли до кінця матчу залишалися лічені хвилини, обидві команди провели чергові заміни. На 86-й хвилині К. Васкес був замінений на М. Родрігеса у «Сельти Віго», а у «Вільярреала» на 89-й хвилині І. Ахомач вийшов замість Р. Террата. Фінальний свисток пролунав, і «Вільярреал» вийшов переможцем із напруженої боротьби. Захопливий поєдинок між «Вільярреалом» і «Сельтою Віго» продемонстрував пристрасть і майстерність обох команд. За рахунку 2:0 на користь «Вільярреала» в перерві та 3:2 у компенсований час матч продемонстрував захопливу та непередбачувану гру, якою славиться Ла Ліга.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Валенсія — Вільярреал, Сельта — Бетіс.