Кр-л Пелас — Брайтон — 1:1. Чемпіонат Англії, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-21 23:54 21 грудня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Кр-л Пелас (Лондон) ... Кр-л Пелас — Брайтон — 1:1. Чемпіонат Англії, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

21 грудня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Кр-л Пелас (Лондон) і Брайтон (Англія).

Кр-л Пэлас - Брайтон - 1:1. Чемпионат Англии, 18-й тур. Обзор матча, статистикаКр-л Пэлас - Брайтон - 1:1. Чемпионат Англии, 18-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 18-й тур

Кр-л Пелас (Лондон) — Брайтон (Англія) — 1:1 (1:0)
Голи: Дж. Айю (45+1) — Велбек (82)

Попередження: Дж. Матета (29), Карлос Балеба (31), Г’юз (50), Т. Мітчелл (54), Ігор Хуліо (58), D. Ozoh (86)

Огляд матчу Кр-л Пелас — Брайтон:

«Кристал Пелас» приймав «Брайтон» у напруженому матчі Прем’єр-ліги на «Селхерст Парк», який завершився внічию 1:1. Обидві команди боролися за кожен сантиметр поля, і результат чудово відобразив їхню рішучість і стійкість. Перший тайм розпочався у високому темпі, оскільки обидві команди намагалися встановити свою перевагу на самому початку. На 29-й хвилині гравець «Кристал Пелас» Ж. Матета отримав жовту картку, задавши тон напруженому поєдинку. За дві хвилини до суддівської книги потрапив і гравець «Брайтона» К. Балеба. Однак перед самою перервою «Кристал Пелас» вдалося вирвати перемогу. На 45-й хвилині Дж. Айю вразив ворота суперника, чим привів у захват уболівальників господарів. На початку другого тайму «Брайтон» зробив дві заміни, намагаючись переломити хід матчу на свою користь. На 46-й хвилині С. Адінгра замінив Д. Велбека, а К. Балеба вийшов замість Ф. Буонанотте. На 50-й хвилині гравець «Кристал Пелас» У. Г’юз отримав жовту картку, що ще більше посилило напругу на полі. Гра продовжувала проходити в напруженій боротьбі, обидві команди створювали моменти, але ніяк не могли довести справу до кінця. На 54-й хвилині Т. Мітчелл отримав жовту картку за «Кристал Пелас», поповнивши список вилучень, який зростає в матчі.

Ігор із «Брайтона» пішов за його прикладом лише чотири хвилини потому. У міру того як час минав, обидва менеджери вирішили провести заміни, щоб привнести в гру свіжі сили та ідеї. На 59-й хвилині «Кристал Пелас» випустив Д. Озоха замість В. Г’юза, а на 70-й хвилині Дж. Айю замінив Е. Езе. «Брайтон» також здійснив тактичні зміни: на 75-й хвилині Дж. Гіншелвуд був замінений на А. Лаллану. Лаллану. Однак саме вихід К. Мітоми замість Дж. Модера на 83-й хвилині став вирішальним для гостьової команди. На 82-й хвилині наполегливість «Брайтона» принесла свої плоди: Д. Велбек зрівняв рахунок, на превелике розчарування вболівальників «Кристал Пелас». Цей гол надав грі нової енергії, і в останні хвилини обидві команди прагнули перемоги. У заключній стадії матчу напруга зросла, що призвело до жовтих карток Д. Озоха і Д. Хендерсона з «Кристал Пелас» на 85-й і 90-й хвилинах відповідно. У підсумку жодна з команд не змогла забити переможний гол, і матч завершився наполегливою нічиєю 1:1. Ця напружена боротьба продемонструвала конкурентну природу Прем’єр-ліги. І «Кристал Пелас», і «Брайтон» продемонстрували свою рішучість і стійкість упродовж усього матчу, а вболівальники з нетерпінням чекали наступної зустрічі на футбольному полі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Челсі — Кр-л Пелас, Брайтон — Тоттенгем.