Мальорка — Осасуна — 3:2. Чемпіонат Іспанії, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-22 00:26 21 грудня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Мальорка (Іспанія) та ... Мальорка — Осасуна — 3:2. Чемпіонат Іспанії, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

21 грудня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Мальорка (Іспанія) та Осасуна (Памплона).

Мальорка - Осасуна - 3:2. Чемпионат Испании, 18-й тур. Обзор матча, статистикаМальорка - Осасуна - 3:2. Чемпионат Испании, 18-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 18-й тур

Мальорка (Іспанія) — Осасуна (Памплона) — 3:2 (1:1)
Голи: Настасич (12), Дані Родрігес (53), Антоніо Райлло (62) — P. Ibanez (7), Рауль (90+1)

Попередження: Антоніо Райлло (28), Пабло Маффео (47), Жауме Коста (79), Авіла (90+5)

Огляд матчу Мальорка — Осасуна:

Захопливий поєдинок між «Мальоркою» та «Осасуною» в Ла Лізі На стадіоні «Естаді Мальорка Сон Мойкс» відбувся захопливий поєдинок між «Мальоркою» та «Осасуною» в рамках Ла Ліги. У грі було забито п’ять голів, боротьба йшла з кінця в кінець, і на полі було багато драматизму. Обидві команди прагнули завоювати три очки, тож боротьба мала бути запеклою. Перший тайм розпочався з ударного початку: на 7-й хвилині П. Ібаньєс з «Осасуни» ударом головою встановив глухий кут. Однак радість гостей була недовгою: за п’ять хвилин М. Настасич із «Мальорки» зрівняв рахунок. Рахунок у перерві став 1:1, поклавши початок захоплюючому другому тайму. У другому таймі напруга гри продовжувала зростати, обидві команди прагнули до перемоги. На 28-й хвилині гравець «Мальорки» А. Райо отримав жовту картку, продемонструвавши фізичний характер гри. А всього за хвилину після початку другого тайму «Осасуна» провела дві заміни, замінивши Л. Торро та М. Гомеса на І. Муньоса та А. Ороса відповідно, намагаючись змінити хід гри. Однак на початку другого тайму «Мальорка» домінувала. На 53-й хвилині Д. Родрігес вразив ворота суперника, подарувавши своїй команді таку необхідну перевагу. «Мальорка» збільшила свою перевагу на 62-й хвилині, коли А. Райо забив свій другий гол у матчі, вивівши свою команду в лідери.

На 66-й хвилині «Осасуна» зробила ще дві заміни: П. Ібаньєса замінив К. Авіла, а Х. М. Арнаїс вийшов замість Рауля. Мальорка також зробила зміни в атаці: на 70-й хвилині К. Ларін замінив А. Пратса, а на 71-й хвилині М. Морланес вийшов замість С. Дардера. З плином часу гра ставала дедалі напруженішою. На 79-й хвилині гравець «Мальорки» Х. Коста отримав жовту картку, що ще більше посилило напругу. На 79-й хвилині «Мальорка» провела останню заміну: Х. Коста змінив Х. Копете. У відповідь «Осасуна» випустила на поле Х. Монкайолу замість К. Бархи на 81-й хвилині. Останні хвилини гри були сповнені азартом, обидві команди прагнули голу. На 90-й хвилині гравець «Осасуни» К. Авіла забив гол, відродивши надію своєї команди. Однак цього виявилося недостатньо: невдовзі пролунав фінальний свисток, і «Мальорка» здобула перемогу з рахунком 3:2. Матч став справжнім видовищем для футбольних уболівальників, яке втілило в собі змагальність та інтенсивність Ла Ліги. Обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці, що призвело до захопливого поєдинку, який тримав глядачів у напрузі до останніх хвилин. Коли гравці залишали поле, «Мальорка» відчувала почуття задоволення, в той час як «Осасуна» була розчарована тим, що не взяла жодного очка в цій грі. Цей матч продемонстрував непередбачуваність футболу і змусив уболівальників з нетерпінням чекати наступного поєдинку.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Реал — Мальорка, Осасуна — Альмерія.