Сассуоло — Дженоа — 1:2. Чемпіонат Італії, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-22 21:23 22 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Сассуоло (Італія) і ... Сассуоло — Дженоа — 1:2. Чемпіонат Італії, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

22 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Сассуоло (Італія) і Дженоа (Генуя).

Сассуоло - Дженоа - 1:2. Чемпионат Италии, 17-й тур. Обзор матча, статистикаСассуоло - Дженоа - 1:2. Чемпионат Италии, 17-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 17-й тур

Сассуоло (Італія) — Дженоа (Генуя) — 1:2 (1:0)
Голи: Пінамонті (28) — A. Гудмундссон (64), C. Ekuban (87)

Попередження: M. Bani (12), А. Лорієнте (22), Джан Марко Феррарі (39)

Огляд матчу Сассуоло — Дженоа:

У Серії А на стадіоні MAPEI — Città del Tricolore відбувся захопливий футбольний матч між командами «Сассуоло» та «Дженоа». У грі було багато драматизму і напружених моментів, обидві команди продемонстрували свою майстерність і рішучість. У перерві рахунок був 1:0 на користь «Сассуоло», але в другому таймі «Дженоа» зробила приголомшливий ривок і виграла матч із рахунком 2:1. На початку матчу обидві команди демонстрували сильну оборону, не бажаючи поступатися ні на йоту. Однак на 12-й хвилині гравець «Дженоа» М. Бані отримав жовту картку, що стало сигналом до початку напруженої гри. На 22-й хвилині жовту картку отримав гравець «Сассуоло» А. Лауріенте. Остаточно глухий кут був перерваний на 28-й хвилині, коли А. Пінамонті, гравець «Сассуоло», знайшов м’яч у сітці воріт, забезпечивши своїй команді заслужену перевагу. Домашні глядачі вибухнули від радості, адже їхня команда взяла матч під свій контроль. На 39-й хвилині гравець «Сассуоло» Дж. М. Феррарі був попереджений жовтою карткою, що додало грі ще більшого напруження. Другий тайм розпочався з першої заміни у складі «Сассуоло»: Дж. М. Феррарі був замінений на Р. Трессольді.

Дженоа відповіла потрійною заміною на 60-й хвилині, випустивши на поле Х. Васкеса та А. Мартіна, а М. Бані замінив М. Торсбі. Тактичні ходи мали переломити хід гри на користь «Дженоа», і заміни виявилися ефективними, адже на 64-й хвилині «Дженоа» отримала право на пенальті, який реалізував А. Гудмундссон. Гра стала рівною, і перевага перейшла до гостей. На 84-й хвилині «Сассуоло» провів останню заміну, замінивши А. Пінамонті на С. Мулаттьєрі, в надії повернути собі колишню перевагу. Однак останнє слово в цій захоплюючій зустрічі залишилося за «Дженоа». На 87-й хвилині К. Екубан забив переможний гол, приголомшивши домашніх уболівальників. На останніх хвилинах матчу замість А. Вольякко у складі «Дженоа» з’явився Р. Малиновський. Пролунав фінальний свисток, і «Дженоа» здобула перемогу з рахунком 2:1. Матч між «Сассуоло» і «Дженоа» продемонстрував непередбачуваність футболу: обидві команди викладалися до останньої хвилини. Це була гра, сповнена подій, голів і тактичних маневрів, яка тримала глядачів на краю своїх місць. Обидві команди продемонстрували захоплююче видовище красивої гри, і вболівальники з нетерпінням чекають наступної зустрічі на арені Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Мілан — Сассуоло, Дженоа — Інтер.