Емполі — Лаціо — 0:2. Чемпіонат Італії, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-22 21:25 22 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Емполі (Італія) і ... Емполі — Лаціо — 0:2. Чемпіонат Італії, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

22 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Емполі (Італія) і Лаціо (Рим).

Эмполи - Лацио - 0:2. Чемпионат Италии, 17-й тур. Обзор матча, статистикаЭмполи - Лацио - 0:2. Чемпионат Италии, 17-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 17-й тур

Емполі (Італія) — Лаціо (Рим) — 0:2 (0:1)
Голи: Гендузі (9), Дзакканьї (67)

Попередження: Д. Мальдіні (15), Patric (26), Якопо Фацціні (45+1), Ніколо Ровелла (46), С. Бастоні (57)

Огляд матчу Емполі — Лаціо:

«Лаціо» здобув перемогу в захопливому матчі Серії А проти «Емполі» з рахунком 0:1 у перерві та 0:2 в основний час. Матч проходив на стадіоні «Стадіо Карло Кастеллані — Комп’ютер Гросс Арена», заповненому захопленими вболівальниками, спраглими побачити захопливий футбол. На початку гри обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці, але вже на 9-й хвилині «Лаціо» пустив першу кров. Маттео Гуендузі скористався можливістю і забив чудовий гол, забезпечивши своїй команді ранню перевагу. Захист «Емполі» насилу стримував натиск «Лаціо», внаслідок чого на 15-й хвилині Даріо Мальдіні отримав жовту картку. «Лаціо» продовжував домінувати, зробивши дві вирішальні заміни на 22-й і 25-й хвилинах. Чіро Іммобіле вийшов замість Тьяго Кастельяноса, додавши новий вимір в атакувальні сили «Лаціо». Луїс Альберто також залишив поле, звільнивши місце для Даїчі Камади, що привнесло в гру «Лаціо» ще більше креативу і чуття. Однак дисципліна стала викликати занепокоєння у «Лаціо», коли Патрік отримав жовту картку на 26-й хвилині. «Емполі» був сповнений рішучості відігратися і почав свої наступальні дії. Вони пішли вперед, але натрапили на серйозний опір з боку оборони «Лаціо», що призвело до розчарування в лавах «Емполі». На 45-й хвилині гравець «Емполі» Дж. Фацціні отримав жовту картку, що відображає зростаючу напругу на полі. Одразу після перерви гравця «Лаціо» Н. Ровелла також вилучили з поля, що ще більше посилило напругу в грі.

Другий тайм розпочався зі спроб «Емполі» зрівняти рахунок, але їхні зусилля наштовхнулися на завзятий опір захисту «Лаціо». Розчарування «Емполі» посилилося, коли вони отримали ще одну жовту картку, цього разу на 57-й хвилині, коли попередження отримав С. Бастоні. Намагаючись переломити ситуацію, «Емполі» зробив дві заміни на 62-й хвилині, замінивши М. Канчельєрі та В. Коваленка на Т. Балданці та Дж. Фацціні. Однак у «Лаціо» були інші плани. На 67-й хвилині вони завдали суттєвого удару по сподіваннях «Емполі» голом М. Дзакканьї, збільшивши свою перевагу до 0:2. Під кінець часу «Емполі» зробив відчайдушну спробу врятувати матч і на 75-й хвилині зробив ще дві заміни. Д. Мальдіні та А. Грассі поступилися місцем М. Дестро та Р. Марину, сподіваючись привнести свіжі сили в атаку. Тим часом «Лаціо» прагнув зберегти свою перевагу і зробив три заміни на 78-й хвилині. М. Дзаккані і Педро були замінені на Феліпе Андерсона і Г. Ісаксена, що додало нового імпульсу атаці «Лаціо». Щоб зберегти перевагу, Н. Ровелла був замінений на Д. Катальді. У відповідь на це «Емполі» зробив останню заміну на 85-й хвилині: замість Е. Гьясі на поле вийшов Й. Малех. Малех. Незважаючи на всі зусилля «Емполі», матч закінчився тріумфальним виходом «Лаціо» з рахунком 0:2. Уболівальники стали свідками захопливого футболу, вражаючих голів, напруженого суперництва та майстерної гри протягом усього матчу. Ця перемога ознаменувала подальший успіх «Лаціо» в Серії А, в той час як «Емполі» намагатиметься перебудуватися і відігратися в найближчих матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кальярі — Емполі, Лаціо — Фрозіноне.