Салернітана — Мілан — 2:2. Чемпіонат Італії, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-22 23:43 22 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Салернітана (Італія) і ... Салернітана — Мілан — 2:2. Чемпіонат Італії, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

22 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Салернітана (Італія) і Мілан (Італія).

Салернитана - Милан - 2:2. Чемпионат Италии, 17-й тур. Обзор матча, статистикаСалернитана - Милан - 2:2. Чемпионат Италии, 17-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 17-й тур

Салернітана (Італія) — Мілан (Італія) — 2:2 (1:1)
Голи: Федеріко Фаціо (42), Кандрева (63) — Томорі (17), Йовіч (90)

Предупредження: Леао (35), Кастанос (44), Паскуале Маццоккі (71), Норберт Дьембер (74)

Огляд матчу Салернітана — Мілан:

У захопливому футбольному матчі між командами «Салернітана» та «Мілан» уболівальники змогли побачити захоплююче видовище, що завершилося внічию 2:2. Матч проходив на легендарному стадіоні «Арекі», і обидві команди продемонстрували майстерність і рішучість, які тримали глядачів на краю своїх місць. Перший тайм розпочався з ударного початку, коли Ф. Томорі з «Мілана» забив чудовий гол на 17-й хвилині. Ця рання перевага задала темп матчу і змусила «Салернітану» відійти на другий план. Однак господарям поля не знадобилося багато часу, щоб відповісти. На 42-й хвилині гравець «Салернітани» Ф. Фаціо забив гол, зрівнявши рахунок 1:1 перед самою перервою. Другий тайм був не менш захопливим, обидві команди прагнули перемоги. На 63-й хвилині «Салернітана» вийшла вперед завдяки голу А. Кандреви. AC Milan швидко відреагував, зробивши заміну, в результаті якої А. Флоренці замінив Ф. Флоренці замінив Ф. Томорі на 65-й хвилині. Ця заміна надала нової енергії атаці «Мілана», і це принесло свої плоди у вирішальні хвилини. На 90-й хвилині, коли матч уже добігав кінця, Л. Йович забив вирішальний гол і врятував нічию для своєї команди. У підсумку рахунок став 2:2, і обидва вболівальники залишилися в захваті від побаченого захопливого дійства.

Протягом усього матчу гравці демонстрували свою самовіддачу на полі, але час від часу спалахували конфлікти. Суддя роздав кілька жовтих карток обом сторонам. Гравці «Салернітани» Ф. Індзагі та Г. Кастанос отримали по жовтій картці, а гравець «Мілана» Р. Леао також потрапив до суддівського блокнота. Заміни зіграли важливу роль у визначенні результату матчу. На 46-й хвилині «Мілан» зробив стратегічну заміну, випустивши С. К’яєра замість Я. Сіміча. «Салернітана» відповіла на це на 48-й хвилині, замінивши Б. Діа на К. Іквуемесі. Надалі господарі провели ще дві заміни: Л. Пірола та Н. Дьомбер вийшли на заміну. AC Milan також провів низку замін, намагаючись переломити хід матчу на свою користь. І. Беннасер і Л. Йович вийшли на поле на 70-й хвилині, замінивши своїх партнерів по команді. На тій самій хвилині в гру були введені К. Пулішич і С. Чуквуезе. «Салернітана», не поступаючись, зробила три заміни на 78-й хвилині, щоб надати нового імпульсу своїй атаці. І «Салернітана», і «Мілан» демонстрували свою силу і стійкість протягом усього матчу. Їхня спільна рішучість стала очевидною в підсумковому рахунку 2:2. Нічия відобразила інтенсивність гри і рівні можливості команд. Вболівальники залишали «Стадіо Арекі», задоволені захопливим поєдинком і з нетерпінням чекаючи майбутніх матчів у Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Верона — Салернітана, Мілан — Сассуоло.