Астон Вілла — Шеффілд Юнайтед — 1:1. Чемпіонат Англії, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-23 00:00 22 грудня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Астон Вілла (Англія) ... Астон Вілла — Шеффілд Юнайтед — 1:1. Чемпіонат Англії, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

22 грудня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Астон Вілла (Англія) і Шеффілд Юнайтед (Англія).

Астон Вилла - Шеффилд Юнайтед - 1:1. Чемпионат Англии, 18-й тур. Обзор матча, статистикаАстон Вилла - Шеффилд Юнайтед - 1:1. Чемпионат Англии, 18-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 18-й тур

Астон Вілла (Англія) — Шеффілд Юнайтед (Англія) — 1:1 (0:0)
Голи: Дзаньоло (90+8) — C. Archer (87)

Попередження: Л. Бейлі (49), Ю. Ларучі (51), J. Bogle (69), Дзаньйоло (90+6), М. Кеш (90+11), A. Надійний (90+9)

Огляд матчу Астон Вілла — Шеффілд Юнайтед:

«Астон Вілла» і «Шеффілд Юнайтед» билися на футбольному полі в довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги на «Вілла Парк». Вболівальники з нетерпінням чекали стартового свистка. Обидві команди прагнули перемоги, і напруга була відчутною. Щойно розпочався перший тайм, стало зрозуміло, що обидві команди перебувають у рівних умовах. Боротьба в півзахисті була напруженою, жодна зі сторін не хотіла поступатися жодною п’ядиною. На 49-й хвилині гравець «Астон Вілли» Л. Бейлі отримав жовту картку, що стало першим попередженням у матчі. Лише за дві хвилини по тому гравець «Шеффілд Юнайтед» Ю. Ларусі також опинився в суддівському блокноті. Гра продовжувала проходити в напруженій боротьбі, обидві команди створювали моменти, але не могли знайти прорив. На 58-й хвилині «Шеффілд Юнайтед» зробив першу заміну, випустивши М. Лоу замість Й. Ларусі. Цей хід надав нових сил команді, але оборона «Астон Вілли» трималася стійко. Здавалося, що глухий кут уже ніколи не буде перервано, але на 59-й хвилині гол у ворота «Астон Вілли» було скасовано через фол. Напруга на стадіоні наростала в міру того, як цокав годинник. На 69-й хвилині гравець «Шеффілд Юнайтед» Дж. Богл отримав жовту картку за необдуманий виклик. Коли матч висів на волосині, обидва менеджери зробили заміни, щоб спробувати вплинути на хід гри.

На 74-й хвилині «Астон Вілла» випустила на поле М. Діабі та Л. Дінь, а «Шеффілд Юнайтед» замінив А. Брукса на Г. Хамера. Свіжі сили вдихнули нове життя в команди, але час підтискав. На 76-й хвилині «Шеффілд Юнайтед» зробив третю заміну, випустивши А. Б. Слімана замість Дж. Макеті. Тактичні зміни виявилися надихаючими, бо на 87-й хвилині «Шеффілд Юнайтед» нарешті вийшов із глухого кута. К. Арчер потужним ударом вгатив м’яч у сітку воріт, чим привів уболівальників гостей у лють. Однак драма була далека від завершення. На останніх хвилинах матчу «Астон Вілла» провела третю заміну, замінивши Л. Бейлі на Н. Дзаніоло. І за дивовижним збігом обставин Дзаніоло на 90-й хвилині забив гол, який врятував для його команди нічию. З фінальним свистком «Вілла Парк» вибухнула радістю. Матч закінчився внічию 1:1, обидві команди проявили неабиякий бойовий дух. Героєм матчу став гравець «Астон Вілли» Н. Дзаніоло, який забив вирішальний гол на останніх хвилинах матчу. Однак матч не обійшовся без суперечок, оскільки за гру було показано кілька жовтих карток. Н. Заніоло і М. Кеш отримали пізні жовті картки, а А. Трасті був попереджений за «Шеффілд Юнайтед». Незважаючи на нічию, обидві команди можуть пишатися своїми виступами. Астон Вілла" та «Шеффілд Юнайтед» продемонстрували рішучість і майстерність, і вболівальники з нетерпінням чекають на наступні матчі. Прем’єр-ліга знову подарувала захопливий матч, сповнений поворотів і несподіванок.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ман.Юнайтед — Астон Вілла, Шеффілд Юнайтед — Лутон Таун.