Вест Гем — Ман.Юнайтед — 2:0. Чемпіонат Англії, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-23 16:27 23 грудня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вест Гем (Лондон) ... Вест Гем — Ман.Юнайтед — 2:0. Чемпіонат Англії, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

23 грудня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вест Гем (Лондон) і Ман.Юнайтед (Англія).

Вест Хэм - Ман.Юнайтед - 2:0. Чемпионат Англии, 18-й тур. Обзор матча, статистикаВест Хэм - Ман.Юнайтед - 2:0. Чемпионат Англии, 18-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 18-й тур

Вест Гем (Лондон) — Ман.Юнайтед (Англія) — 2:0 (0:0)
Голи: Боуен (72), М. Кудус (78)

Попередження: М. Кудус (43), Джонні Еванс (45+2), Bruno Fernandes (51), Пакета (74)

Огляд матчу Вест Гем — Ман.Юнайтед:

У захоплюючому матчі Прем’єр-ліги на стадіоні в Лондоні «Вест Гем Юнайтед» приймав «Манчестер Юнайтед». Матч закінчився несподіваною перемогою «Вест Гема» з рахунком 2:0, залишивши «Манчестер Юнайтед» з порожніми руками. У грі були напружені моменти, обидві команди демонстрували свою майстерність і рішучість, але «Вест Гем» виявився домінуючою силою. За рахунку 0:0 у перерві було очевидно, що обидві команди перебувають у рівних умовах. Перший тайм характеризувався надійною обороною з обох сторін, яка не давала можливості забити гол. Однак у другому таймі все змінилося: на 43-й хвилині гравець «Вест Гема» М. Кудус отримав жовту картку, продемонструвавши фізичну складову матчу. Суперництво між командами стало ще більш очевидним, коли перед самою перервою жовту картку отримав гравець «Манчестер Юнайтед» Дж. Еванс. На початку другого тайму гравець «Манчестер Юнайтед» Б. Фернандеш приєднався до свого товариша по команді, отримавши жовту картку на 51-й хвилині. Напруга на полі наростала, і у «Вест Гема» з’явилася чудова нагода для удару. На 57-й хвилині «Манчестер Юнайтед» зробив заміну, випустивши Р. Хойлунда замість М. Решфорда. На 72-й хвилині «Вест Гем» вирвався вперед, коли Дж. Боуен забив гол, розлютивши домашній натовп. Атмосфера на стадіоні «Лондон Стедіум» загострилася до межі, коли «андердоги» вийшли вперед.

На 73-й хвилині «Манчестер Юнайтед» спробував відігратися, замінивши Ф. Пеллістрі на Антоні, але їхні зусилля виявилися марними. На 78-й хвилині «Вест Гем» завдав ще одного удару, коли М. Кудус вразив ворота суперника, зробивши рахунок 2:0 на користь своєї команди. Унаслідок такого несподіваного повороту подій «Манчестер Юнайтед» був приголомшений і шукав шляхи до повернення в гру. Коли матч вступив у завершальну стадію, обидві команди зробили кілька замін. На 84-й хвилині «Манчестер Юнайтед» ввів у гру В. Камбвалу замість С. Регуйлона, сподіваючись врятувати хоч щось у цій грі. На 85-й хвилині вони також ввели в гру А. Гарначо замість К. Еріксена, демонструючи відчайдушне бажання забити гол. «Вест Гем», навпаки, зробив першу заміну на 87-й хвилині, замінивши Дж. Боуена на П. Форналса. Потім, в останні хвилини матчу, вони зробили другу заміну: М. Кудус замінив Б. Джонсона на 90-й хвилині. Коли пролунав фінальний свисток, «Вест Гем» святкував заслужену перемогу над «Манчестер Юнайтед». Матч став прикладом непередбачуваності футболу, довівши, що на полі може статися все, що завгодно. Єдина кисла нота для «Манчестер Юнайтед» прозвучала на 90-й хвилині, коли Л. Шоу отримав жовту картку, додавши до травми ще й образу. Загалом, це був захопливий матч, який продемонстрував конкурентну природу Прем’єр-ліги. Перемога «Вест Гема» доводить, що жодну команду не можна недооцінювати, а «Манчестер Юнайтед» повинен швидко відновитися, щоб зберегти свої позиції в турнірній таблиці.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Арсенал — Вест Гем, Ман.Юнайтед — Астон Вілла.