Тоттенгем — Евертон — 2:1. Чемпіонат Англії, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-23 18:59 23 грудня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Тоттенгем (Лондон) і ... Тоттенгем — Евертон — 2:1. Чемпіонат Англії, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

23 грудня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Тоттенгем (Лондон) і Евертон (Ліверпуль).

Тоттенхэм - Эвертон - 2:1. Чемпионат Англии, 18-й тур. Обзор матча, статистикаТоттенхэм - Эвертон - 2:1. Чемпионат Англии, 18-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 18-й тур

Тоттенгем (Лондон) — Евертон (Ліверпуль) — 2:1 (2:0)
Голи: Рішарлісон (9), Сон Хин Мін (18) — Андре Гомес (82)

Попередження: I. Gueye (23), Онана (26), Андре Гомес (76), Натан Паттерсон (84), Кулусевскі (86)

Огляд матчу Тоттенгем — Евертон:

Стаття: «Тоттенгем» здобув перемогу над «Евертоном» із рахунком 2:1 на стадіоні «Тоттенгем Готспур» У захопливому матчі Прем’єр-ліги «Тоттенгем Готспур» зіграв з «Евертоном» на стадіоні «Тоттенгем Готспур». Рахунок 2:0 у перерві матчу давав змогу «шпорам» упевнено лідирувати, але в другому таймі «Евертон» дав відсіч, залишивши вболівальників на межі своїх можливостей. У підсумку «Тоттенгем» здобув перемогу з рахунком 2:1 на радість своїх уболівальників. На початку матчу обидві команди продемонстрували свої атакувальні наміри. Всього дев’ять хвилин знадобилося «Тоттенхему», щоб забити гол, і Річарлісон вивів свою команду вперед. Захист «Евертона» був захоплений зненацька, не в силах витримати швидкий темп, заданий нападниками «Тоттенхема». «Тоттенгем» продовжував домінувати в першому таймі, і на 18-й хвилині Сон Хин-Мін потужним ударом збільшив перевагу команди. «Евертон» намагався закріпитися в грі, а нападники «Тоттенхема» постійно пресингували їхню оборону. По ходу гри напруга на полі стала наростати. На 23-й хвилині гравець «Евертона» І. Гуйє отримав жовту картку за необережний підкат. Однак на 24-й хвилині менеджер гостей вирішив ввести в гру А. Гомеша, замінивши Гуйє, у спробі привнести свіжі сили в півзахист. Розчарування «Евертона» продовжувало зростати, внаслідок чого А. Онана отримав жовту картку на 26-й хвилині.

Однак до свистка на перерву жодна з команд не змогла збільшити рахунок, і в другому таймі «Евертону» належало подолати гору. На другий тайм «Евертон» вийшов із новою рішучістю. Лише за шість хвилин до кінця тайму Д. Калверт-Льюїн забив гол, але його скасували через фол. Розчарування було помітне на обличчях гравців «Евертона», які відчайдушно намагалися повернутися в гру. Обидва менеджери зробили заміни, щоб надати свіжих сил своїм командам. На 63-й хвилині Річарлісон з «Тоттенхема» був замінений на П. Хойбйорга, що підкреслює бажання господарів зберегти свою перевагу. Менеджер «Евертона» послідував його прикладу на 66-й хвилині, випустивши Дж. Харрісона замість А. Данжуми. Матч ставав дедалі напруженішим у міру наближення до кульмінації. На 82-й хвилині гравець «Евертона» А. Гомес подарував своїй команді проблиск надії, забивши гол, щоб скоротити відставання до одного м’яча. Захист «Тоттенхема» був приголомшений, а вболівальники «Евертона» вибухнули від радості. Однак «Тоттенгему» вдалося втримати свою невелику перевагу до фінального свистка. «Евертон» спробував відігратися, але їхні зусилля не увінчалися успіхом. У заключні хвилини матчу «Тоттенгем» і «Евертон» отримали жовті картки: Н. Паттерсон і Д. Кулусевскі. Після захопливого поєдинку «Тоттенгем» вийшов переможцем із рахунком 2:1. Матч продемонстрував інтенсивність і непередбачуваність Прем’єр-ліги, захоплюючи вболівальників від початку і до кінця. Обидві команди продемонстрували свій бойовий дух, зробивши цю зустріч на стадіоні «Тоттенгем Готспур» незабутньою.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Брайтон — Тоттенхем, Евертон — Ман.Сіті.