Атлетіко — Севілья — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 4-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-23 19:13 23 грудня відбувся один із матчів 4-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетіко (Мадрид) і ... Атлетіко — Севілья — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 4-й тур. Огляд матчу, статистика

23 грудня відбувся один із матчів 4-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетіко (Мадрид) і Севілья (Іспанія).

Атлетико - Севилья - 1:0. Чемпионат Испании, 4-й тур. Обзор матча, статистикаАтлетико - Севилья - 1:0. Чемпионат Испании, 4-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 4-й тур

Атлетіко (Мадрид) — Севілья (Іспанія) — 1:0 (0:0)
Голи: Льоренте (47)

Попередження: Науель Моліна (27), Хосе Марія Хіменес (38), Сусо (43), Кіке Салас (68)

Огляд матчу Атлетіко — Севілья:

Мадридський «Атлетіко» здобув перемогу в напруженому матчі Ла Ліги проти «Севільї» з рахунком 0:0 у перерві та 1:0 в основний час. Матч проходив на стадіоні «Естадіо Сівітас Метрополітано», де обидві команди вели запеклу боротьбу за три очки. У першому таймі суддя показав кілька жовтих карток, щоб підтримати дисципліну на полі. На 27-й хвилині жовту картку отримав гравець «Атлетіко Мадрид» Н. Моліна, а на 38-й хвилині — Х. М. Гіменес. Сусо із «Севільї» також потрапив до суддівського блокнота, отримавши жовту картку на 43-й хвилині. З початком другого тайму «Атлетіко Мадрид» не став гаяти час на внесення змін до свого арсеналу. На 46-й хвилині Р. Рікельме замінив А. Корреа, а Н. Моліна вийшов замість М. Льоренте. Це виявилося правильним рішенням, бо вже за хвилину «Атлетіко Мадрид» вийшов уперед. На 47-й хвилині М. Льоренте вразив ворота суперника, викликавши тріумф домашньої публіки. На 53-й хвилині «Севілья», вирішивши зрівняти рахунок, зробила заміну. Сусо замінив Й. Ен-Несірі, а І. Ракітіч звільнив місце для Д. Соу.

Атлетіко Мадрид відповів своєю заміною на 55-й хвилині, коли А. Мората був замінений на С. Нігеса. Однак на 70-й хвилині Атлетіко Мадрид зазнав невдачі, коли К. Союнчу отримав червону картку, скоротивши склад до десяти осіб. Це дало «Севільї» проблиск надії на повернення. По ходу матчу обидві команди продовжували запекло битися. На 73-й хвилині «Атлетіко Мадрид» зробив дві останні заміни: А. Грізманн вийшов замість Р. Мандави. Тим часом «Севілья» ввела в гру О. Торреса замість Р. Міра на 78-й хвилині. Матч ставав дедалі запеклішим, було показано кілька жовтих карток. На 78-й хвилині жовті картки отримали гравці «Атлетіко Мадрид» А. Корреа та А. Вітсель, а на 83-й хвилині — С. Рамос із «Севільї». У заключні хвилини матчу Р. де Пауль, К. Аспілікуета та М. Льоренте з «Атлетіко Мадрид» також були попереджені суддею. Незважаючи на чисельну перевагу, «Атлетіко Мадрид» утримав свою невелику перевагу до фінального свистка, здобувши важку перемогу над «Севільєю». Гравці продемонстрували величезну рішучість і стійкість протягом усього матчу, а глядачі на стадіоні «Естадіо Сівітас Метрополітано» стали свідками захоплюючої битви двох найкращих команд Ла Ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Жирона — Атлетіко, Севілья — Атлетик.