Інтер — Лечче — 2:0. Чемпіонат Італії, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-23 20:54 23 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Інтер (Мілан) і ... Інтер — Лечче — 2:0. Чемпіонат Італії, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

23 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Інтер (Мілан) і Лечче (Італія).

Интер - Лечче - 2:0. Чемпионат Италии, 17-й тур. Обзор матча, статистикаИнтер - Лечче - 2:0. Чемпионат Италии, 17-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 17-й тур

Інтер (Мілан) — Лечче (Італія) — 2:0 (1:0)
Голи: Y. Bisseck (43), Барелла (78)

Предупредження: Хоан Гонсалес (16), Чалханоглу (30), R. Piccoli (64), Понграчич (74)

Огляд матчу Інтер — Лечче:

У захопливому матчі Серії А, що відбувся на стадіоні «Джузеппе Меацца», «Інтер» здобув перемогу над «Лечче» з рахунком 2:0. Матч продемонстрував цілу низку захопливих моментів, від голів і жовтих карток до замін і навіть червоної картки, тримаючи вболівальників у напрузі. Перша значуща подія матчу відбулася на 16-й хвилині, коли гравець «Лечче» Х. Гонсалес отримав жовту картку за фол. Незабаром після цього, на 30-й хвилині, жовту картку отримав і гравець «Інтера» Х. Калханоглу. Напруга продовжувала наростати, і тільки на 43-й хвилині був забитий перший гол у матчі. Ю. Біссек з «Інтера» влучив у сітку воріт і вивів свою команду вперед — 1:0. Рахунок 1:0 у перерві відображав домінуючу гру «Інтера», але «Лечче» був сповнений рішучості вирівняти становище. Однак на початку другого тайму в їхні плани втрутилася швидка заміна. На 46-й хвилині Х. Гонсалес змінив М. Каба, додавши свіжих сил до складу «Лечче». По ходу матчу дії загострювалися, і на 64-й хвилині жовту картку отримав гравець «Лечче» Р. Пікколі. Після цього Г. Стрефецца був замінений на Х. Рафіа, що внесло тактичні зміни в атаку «Лечче». Однак «Інтер» зберіг свої позиції, зробивши заміну на 75-й хвилині. Х. Калханоглу був замінений на К. Асллані, що додало гостроти в півзахист.

На 78-й хвилині «Інтер» закріпив перемогу. Н. Барелла забив сенсаційний гол, збільшивши розрив у рахунку до 2:0 і зміцнивши лідерство «Інтера». Надії «Лечче» згасли, коли на 74-й хвилині жовту картку отримав М. Понграчич. Ситуація тільки погіршилася, коли на 84-й хвилині Л. Банда отримав червону картку, залишившись удесятьох. «Інтер» скористався нещастям суперника, зробивши дві пізні заміни на 84-й хвилині. М. Турам і А. Санчес вийшли на поле, вливши в команду свіжі сили. У відповідь «Лечче» теж зробив заміни: на 86-й хвилині замість гравців вийшли Р. Удін і Л. Венуті. Миттю пізніше В. Жандрі та Н. Сансоне також вступили в гру за «Лечче», сподіваючись врятувати хоч щось у матчі. Ближче до кінця гри обидві команди продовжили боротьбу. На 89-й хвилині «Інтер» зробив ще дві заміни: на поле вийшли Х. Мхітарян і Д. Клаассен. Своєю чергою, «Лечче» також зробив останні заміни, випустивши на поле Д. Фраттезі та Н. Бареллу. У підсумку перемога «Інтера» над «Лечче» з рахунком 2:0 продемонструвала його перевагу в Серії А. Завдяки голам, жовтим карткам і червоній картці матч став для любителів футболу захоплюючим видовищем. У результаті вболівальники «Інтера» радіють і з нетерпінням чекають на наступний матч, а «Лечче», безсумнівно, зробить висновки зі своєї поразки і постарається відігратися в найближчих матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Дженоа — Інтер, Аталанта — Лечче.