Рома — Наполі — 2:0. Чемпіонат Італії, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-23 23:45 23 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Рома (Рим) і ... Рома — Наполі — 2:0. Чемпіонат Італії, 17-й тур. Огляд матчу, статистика

23 грудня відбувся один із матчів 17-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Рома (Рим) і Наполі (Неаполь).

Рома - Наполи - 2:0. Чемпионат Италии, 17-й тур. Обзор матча, статистикаРома - Наполи - 2:0. Чемпионат Италии, 17-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 17-й тур

Рома (Рим) — Наполі (Неаполь) — 2:0 (0:0)
Голи: Пе ллегріні (76), Лукаку (90+6)

Попередження: Маріо Руї (28), Леандро Паредес (29), Расмус Крістенсен (32), Дж. Моурінью (32), Крістанте (38), Белотті (61), Хуан Хесус (62), Н. Залевскі (66), Осімхен (73), С. Ель Шаараві (82), Осімхен (86), Азмун (90+5)

Огляд матчу Рома — Наполі:

«Рома» здобула перемогу над «Наполі» в матчі Серії А з рахунком 2:0 на легендарному стадіоні «Олімпіко». Хоча перший тайм почався безгольовим, у другому «Рома» здобула заслужену перемогу. Обидві команди від самого початку продемонстрували свою рішучість, що призвело до високоінтенсивного матчу з великою кількістю жовтих карток і кількома змінами облич на полі. На 28-й хвилині жовту картку отримав гравець «Наполі» М. Руї, а на 29-й хвилині — гравець «Роми» Л. Паредес. Суддя був зайнятий, оскільки обом командам було показано кілька жовтих карток. На 32-й хвилині попередження отримали гравці «Роми» Ж. Моуріньо та Р. Крістенсен, а також гравець «Наполі» В. Маццаррі. На 38-й хвилині до списку попереджених приєднався гравець «Роми» Б. Крістанте, який отримав жовту картку. На початку другого тайму «Наполі» зробив першу заміну на 56-й хвилині, випустивши С. Лоботку замість Я. Кахусте. Однак уже за кілька хвилин А. Белотті та Хуан Жезус із «Роми» також потрапили до суддівського блокнота. На 66-й хвилині матч перевернувся, коли М. Політано отримав червону картку, залишивши свою команду вдесятьох на полі. Жовту картку отримав і гравець «Роми» Н. Залевскі. «Рома» швидко відреагувала на отриману перевагу, провівши шквал замін на 71-й хвилині.

А. Белотті, Л. Паредес і Н. Залевскі змінили Л. Пеллегріні, С. Азмуна і С. Ель-Шаараві відповідно, надавши команді свіжих сил. В. Осімхен із «Наполі» отримав попереджувальну жовту картку на 73-й хвилині, а «Рома» вирішила зробити четверту заміну на 75-й хвилині, замінивши Р. Крістенсена на З. Челевскі. Крістенсена на З. Челіка. Незабаром після цього, на 76-й хвилині, «Рома» вирвала перемогу, забивши приголомшливий гол Л. Пеллегріні. Ближче до фіналу «Наполі» здійснив другу і третю заміни на 81-й хвилині, випустивши М. Руї замість А. Зербіна і П. Зелінські замість А. Дзанолі. Однак на 82-й хвилині ще одну жовту картку отримав гравець «Роми» С. Ель-Шаараві, поповнивши список вилучень. Надії «Наполі» були зруйновані, коли на 86-й хвилині В. Осімхен отримав свою другу жовту картку, що призвело до червоної картки та скорочення складу «Наполі» до дев’яти осіб. За кілька хвилин до кінця основного часу «Наполі» зробив дві останні заміни: К. Кварацхелія вийшов замість Г. Распадорі, а Хуан Жезус — замість Натана. AS Roma оформила перемогу на 90-й хвилині, коли Р. Лукаку вразив ворота суперника, забезпечивши команді тріумф із рахунком 2:0. Однак в останні хвилини матчу гравець «Роми» С. Азмун отримав жовту картку, поповнивши список вилучень, що ставав дедалі довшим. Хоча цей матч запам’ятається напруженими сутичками, напруженими моментами та численними вилученнями, «Рома» в підсумку стала заслуженим переможцем, продемонструвавши свою стійкість і рішучість здобути найважливішу перемогу в Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ювентус — Рома, Наполі — Монца.