Вулверхемптон — Челсі — 2:1. Чемпіонат Англії, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-24 17:01 24 грудня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вулверхемптон (Англія) і ... Вулверхемптон — Челсі — 2:1. Чемпіонат Англії, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

24 грудня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вулверхемптон (Англія) і Челсі (Лондон).

Вулверхэмптон - Челси - 2:1. Чемпионат Англии, 18-й тур. Обзор матча, статистикаВулверхэмптон - Челси - 2:1. Чемпионат Англии, 18-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 18-й тур

Вулверхемптон (Англія) — Челсі (Лондон) — 2:1 (0:0)
Голи: Маріо Леміна (51), Доерті (90+3) — Нкунку (90+6)

Попередження: Маріо Леміна (27), Конор Галлахер (30), Палмер (56), Мало смаку (60), Н. Джексон (62), Кунья (64), Стерлінг (90+9), Х. Буено (90+10)

Огляд матчу Вулверхемптон — Челсі:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги, що відбувся на стадіоні «Молінекс», «Вулверхемптон Вондерерс» здобув перемогу над «Челсі» з рахунком 2:1. Перша половина матчу завершилася безгольовою нічиєю, але це було напружене протистояння, наповнене інцидентами із застосуванням жовтих карток. На 27-й хвилині жовту картку отримав гравець «Вулвз» М. Леміна, а на 30-й хвилині — гравець «Челсі» К. Ґаллахер. Під час напруженої боротьби в півзахисті обидві сторони активно чинили опір, що призвело до кількох попереджень. Нарешті, глухий кут було перервано на 51-й хвилині, коли М. Леміна блискучим ударом переправив м’яч у сітку воріт «вовків». Гол надав грі нової енергії, і «Челсі» кинувся вперед у пошуках рівного рахунку. Однак гостям не вдавалося реалізувати свої моменти. Розчарування «Челсі» продовжилося, коли К. Палмер отримав жовту картку на 56-й хвилині, після чого відбулася серія замін, спрямованих на пожвавлення їхньої атакувальної майстерності. Л. Угочукву і А. Броха були введені в гру на 58-й і 59-й хвилинах відповідно, щоб надати свіжості і креативності грі.

Інтенсивність матчу різко зросла на 62-й хвилині, коли М. Густо та Н. Джексон із «Челсі» отримали жовті картки. Фізична складова гри призвела до нових вилучень: на 64-й хвилині М. Кунья з «Вулвз» і К. Нкунку з «Челсі» отримали жовті картки. Обидві команди зробили заміни, щоб змінити динаміку гри. На 70-й хвилині «Вулвз» ввели в гру К. Доусона і С. Буено, а на 79-й і 80-й хвилинах «Челсі» випустив Л. Колвілла, І. Маатсена, Б. Бадіашиле і Н. Мадуеке. Коли матч наблизився до кульмінації, «Вулвз» зробили останні заміни на 86-й і 87-й хвилинах, випустивши М. Доерті і Х. Буено. Ці заміни виявилися ефективними, оскільки Доерті забив на 90-й хвилині, забезпечивши «Вулвз» вирішальний другий гол. Коли здавалося, що матч уже не в їхній владі, «Челсі» знайшов пізній втішний гол на 90-й хвилині завдяки зусиллям К. Нкунку. Однак для «Челсі» це було надто пізно, і їхнє розчарування продовжилося: Р. Стерлінг та Х. Буено. Стерлінг та Х. Буено отримали жовті картки в останні хвилини гри. Загалом матч став захопливим протистоянням двох гігантів Прем’єр-ліги. Вовки" продемонстрували свою стійкість і клінічну гру, у підсумку заслуживши на перемогу. З іншого боку, «Челсі» буде розчарований результатом, але обов’язково перебудується і відновить свої сили в майбутніх матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Брентфорд — Вулверхемптон, Челсі — Кр-л Пелас.