Олексій Бєлік: «У матчі з «Динамо U-19» вирішальною стала помилка на 85-й хвилині, коли не призначили чистий пенальті»

2023-12-27 14:57 Головний тренер «Шахтаря U-19» Олексій Бєлік знову пригадав програний матч «Динамо U-19» в першій частині нинішнього ... Олексій Бєлік: «У матчі з «Динамо U-19» вирішальною стала помилка на 85-й хвилині, коли не призначили чистий пенальті»

Головний тренер «Шахтаря U-19» Олексій Бєлік знову пригадав програний матч «Динамо U-19» в першій частині нинішнього сезону чемпіонату України.

Олексій Бєлік (фото: shakhtar.com)

— Які поєдинки є найбільш пам’ятними і чому? Усі на груповому етапі Юнацької ліги УЄФА запам’яталися, футболісти отримали важливий досвід, змагаючись з найкращими гравцями та академіями Європи. Перед першим матчем я сказав, що кожен гол, поразка, результативна дія або перемога — на вагу золота, тому що за ними слідкують та оцінюють нас різні скаути. Знаю, що на матчах були присутні 15−20 скаутів з різних європейських команд, було важливо використовувати кожну хвилину на максимум.

У внутрішньому чемпіонаті запам’яталися матчі з «Динамо U-19» та «Рухом U-19» — це наші прямі конкуренти. Зустріч з «Рухом U-19» залишилася в пам’яті тому, що нам відмовили в її перенесенні й було складно відновитися після «Порту U-19», ми навіть не мали тренувального циклу перед грою, але проявили «шахтарський» характер і перемогли на полі суперника.

Що ж до поєдинку з «Динамо U-19», зрозуміло, що вирішальною стала помилка на 85-й хвилині, коли не призначили чистий пенальті.

Матч-розчарування — із «Зорею U-19», коли грали вдома та не мали втрачати очки. Ми цілковито володіли ініціативою, але були пасивними, не намагалися нав’язати опоненту свою гру, не діяли креативно в завершальній фазі атаки, можливо, у цьому моя стовідсоткова провина, адже не зміг донести до команди, що потрібно діяти активніше. Це найболючіша втрата балів, бо згодом ми перемогли їх у товариській зустрічі з рахунком 5:0», — цитує Бєліка офіційний сайт «Шахтаря».

27.12.2023, 14:57
Чемпионат Украины Минай Черноморец 2 : 0 Закінчився
Днепр-1 Динамо 1 : 2 Закінчився
ЛНЗ Шахтер 0 : 3 Закінчився
Рух Верес 3 : 1 Закінчився
Заря Оболонь - : - 28 апреля 13:00
Колос Александрия - : - 28 апреля 15:30
Кривбасс Металлист 1925 - : - 28 апреля 18:00