Челсі — Кр-л Пелас — 2:1. Чемпіонат Англії, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-27 23:29 27 грудня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Челсі (Лондон) і ... Челсі — Кр-л Пелас — 2:1. Чемпіонат Англії, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

27 грудня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Челсі (Лондон) і Кр-л Пелас (Лондон).

Челси - Кр-л Пэлас - 2:1. Чемпионат Англии, 19-й тур. Обзор матча, статистикаЧелси - Кр-л Пэлас - 2:1. Чемпионат Англии, 19-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 19-й тур

Челсі (Лондон) — Кр-л Пелас (Лондон) — 2:1 (1:1)
Голи: Мудрик (13), N. Madueke (89) — Майкл Оліз (45+1)

Попередження: М. Кайседо (52), C. Річардс (74), Т. Мітчелл (80), N. Madueke (80)

Огляд матчу Челсі — Кр-л Пелас:

У захопливому поєдинку Прем’єр-ліги «Челсі» здобув перемогу над «Кристал Пелас» із рахунком 2:1 на легендарному стадіоні «Стемфорд Брідж». Матч продемонстрував дух суперництва обох команд, і протягом усієї гри відбувалося безліч подій. Перший тайм розпочався з того, що обидві команди продемонстрували вражаючі атакувальні наміри.

Першими вдарили «Челсі»: на 13-й хвилині М. Мудрик вразив ворота суперника, вивівши команду вперед. Однак «Кристал Пелас» відповів незадовго до перерви, коли М. Олізе забив гол на 45-й хвилині, зрівнявши рахунок 1:1. З початком другого тайму напруга гри тільки зросла. На 52-й хвилині гравець «Челсі» М. Кайседо отримав жовту картку, додавши драматизму в протистояння, що розгорілося. Незабаром після цього, на 58-й хвилині, «Челсі» зробив дві заміни: Л. Колвілл вийшов замість Т. Сілви, а І. Маацен — замість Р. Лавії. Час минав, і обидві команди продовжували невпинно боротися. На 71-й хвилині «Челсі» зробив ще дві заміни, замінивши К. Нкунку на Н. Мадуеке, а М. Мудрика на А. Брою. На 74-й хвилині гравець «Кристал Пелас» К. Річардс отримав жовту картку, що додало матчу ще більше напруги. На 77-й хвилині «Челсі» вирішив, що повів у рахунку, коли Н. Джексон забив гол, але святкування було недовгим, тому що гол було скасовано через офсайд. Не заспокоївшись, «Челсі» продовжив невпинно прагнути до перемоги. На 79-й хвилині «Кристал Пелас» здійснив першу заміну: замість Дж. Шлуппа вийшов Дж. Однак матч набув гострого характеру, оскільки обидві команди швидко отримали жовті картки. На 80-й хвилині був вилучений гравець «Челсі» Н. Мадуеке, а потім і гравець «Кристал Пелас» Т. Мітчелл. Мітчелл. Коли час пішов на спад, напруга на стадіоні досягла свого піку. На 89-й хвилині у ворота «Челсі» було призначено пенальті, і Н. Мадуеке вийшов на ударну позицію. Він круто вколотив м’яч у сітку воріт, забезпечивши «Челсі» перевагу 2:1. Коли пролунав фінальний свисток, обидві команди продемонстрували на полі свою рішучість і майстерність. На 90-й хвилині «Кристал Пелас» здійснив останню заміну, випустивши Ж. Лерму замість Матеуса Франкі, а Б. Бадіашиле з «Челсі» замінив А. Гілкріста на п’ятій хвилині доданого часу. Це був напружений матч, який тримав уболівальників на краю своїх місць до фінального свистка. Перемога «Челсі» дозволила їм ще більше піднятися в таблиці Прем’єр-ліги, а «Кристал Пелас» продемонстрував свою стійкість у боротьбі з непростим суперником. Обидві команди можуть пишатися своєю грою в цьому захопливому поєдинку на «Стемфорд Брідж».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лутон Таун — Челсі, Кр-л Пелас — Брентфорд.