Брентфорд — Вулверхемптон — 1:4. Чемпіонат Англії, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-27 23:32 27 грудня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брентфорд (Англія) і ... Брентфорд — Вулверхемптон — 1:4. Чемпіонат Англії, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

27 грудня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брентфорд (Англія) і Вулверхемптон (Англія).

Брентфорд - Вулверхэмптон - 1:4. Чемпионат Англии, 19-й тур. Обзор матча, статистикаБрентфорд - Вулверхэмптон - 1:4. Чемпионат Англии, 19-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 19-й тур

Брентфорд (Англія) — Вулверхемптон (Англія) — 1:4 (1:3)
Голи: Йоан Вісса (16) — Маріо Леміна (13), Хван Хі-Чан (14), Хван Хі-Чан (28), Жан-Рікнер Бельгард (79)

Предупредження: К. Норгаард (43), М. Кілман (54)

Огляд матчу Брентфорд — Вулверхемптон:

У захопливому поєдинку Прем’єр-ліги на стадіоні Gtech Community Stadium «Вовки» здобули вражаючу перемогу над «Брентфордом» із рахунком 4:1. Матч продемонстрував захопливий атакувальний футбол з обох сторін, але зрештою саме «Вовки» домінували в грі. Гра почалася з атакувальних намірів обох команд, і гостям не знадобилося багато часу, щоб опинитися у воротах. На 13-й хвилині півзахисник «вовків» М. Леміна потужним ударом переграв воротаря «Брентфорда» і вивів «вовків» уперед. Не задовольняючись одним голом, «вовки» продовжили тиск і швидко подвоїли свою перевагу. Уже за хвилину Хванг Хі-Чан опинився перед гольовою можливістю і не помилився, пробивши повз воротаря «Брентфорда», збільшивши перевагу до 2:0. «Брентфорд», вирішивши повернутися в гру, швидко відповів на 16-й хвилині. Ю. Вісса, продемонструвавши чудове самовладання і майстерність, відіграв один м’яч, чим дав привід для радості вболівальникам господарів. Однак «Вовки» не збиралися здаватися і на 28-й хвилині додали до свого рахунку ще один гол. Хван Хі-Чан забив свій другий м’яч у матчі, продемонструвавши свої здібності до завершення гри та збільшивши перевагу «вовків» до 3:1. Перший тайм добігав кінця, напруга стала наростати, і на 43-й хвилині гравець «Брентфорда» К. Норгаард отримав жовту картку за грубий виклик.

У перерві обидва менеджери зробили заміни, намагаючись переломити хід матчу на свою користь. Вовки замінили Ж. Беллегарда на вражаючого Хван Хі Чана, а Брентфорд випустив Ю. Ярмолюка замість М. Дамсгаарда. Другий тайм почався з того, що на 54-й хвилині М. Кілман отримав жовту картку за необережний удар. На 65-й хвилині Вовки зробили ще дві заміни: П. Сарабія вийшов замість Т. Дойла, а Н. Семедо — замість М. Доерті. Брентфорд відповів своєю заміною, замінивши М. Рорслева Расмуссена на М. Йенсена. Незважаючи на всі спроби Брентфорда відігратися, останнє слово залишилося за «вовками». На 79-й хвилині Ж. Беллегарде забив гол, оформивши заслужену перемогу своєї команди. На 80-й хвилині менеджер «вовків» зробив останню заміну, замінивши Р. Аїт Нурі на Х. Буено, оскільки гості хотіли зміцнити свою перевагу. «Брентфорд» також зробив дві пізні заміни, замінивши Й. Вісса на М. Олакігбе і К. Льюїса-Поттера на М. Пірт-Харріса на 86-й хвилині. Так і не забивши більше жодного гола в останні хвилини, суддя дав фінальний свисток, залишивши «Вулвз» заслуженими переможцями матчу Прем’єр-ліги. Цей матч продемонстрував атакувальну майстерність «Вулвз» і їхнє вміння використовувати свої шанси. З іншого боку, «Брентфорду» необхідно перегрупуватися і проаналізувати свою гру, щоб у майбутніх зустрічах усунути подібні огріхи в обороні. Загалом матч вийшов захопливим для вболівальників, а «Вовки» виявилися домінуючою силою і по праву завоювали всі три очки.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кр-л Пелас — Брентфорд, Вулверхемптон — Евертон.