Арсенал — Вест Гем — 0:2. Чемпіонат Англії, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-29 00:13 28 грудня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Арсенал (Лондон) і ... Арсенал — Вест Гем — 0:2. Чемпіонат Англії, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

28 грудня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Арсенал (Лондон) і Вест Гем (Лондон).

Арсенал - Вест Хэм - 0:2. Чемпионат Англии, 19-й тур. Обзор матча, статистикаАрсенал - Вест Хэм - 0:2. Чемпионат Англии, 19-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 19-й тур

Арсенал (Лондон) — Вест Г ем (Лондон) — 0:2 (0:1)
Голи: Соучек (13), Константінос Мавропанос (55)

Предупредження: Нельсон (72)

Огляд матчу Арсенал — Вест Гем:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги, що відбувся на стадіоні «Емірейтс», «Арсенал» воював із «Вест Гемом». Обидві команди прагнули здобути перемогу і заробити три важливі очки у своїй лігочемпіонській кампанії. Перший тайм розпочався з інтенсивного футболу з обох сторін. На 13-й хвилині «Вест Гем» вийшов уперед, коли Томаш Соучек ударом головою вразив ворота суперника. У воротаря «Арсеналу» не було жодного шансу врятувати м’яч, і гості відсвяткували свою перевагу. Попри те, що «Арсенал» намагався зрівняти рахунок, їхні атакувальні дії не увінчалися успіхом, і перший тайм завершився з рахунком 0:1 на користь «Вест Гема». На початку другого тайму «Арсенал» відчайдушно шукав можливість зрівняти рахунок. Однак на 55-й хвилині «Вест Гем» завдав нового удару. Константінос Мавропанос скористався помилкою захисників і збільшив перевагу гостей до 0:2. Стадіон «Емірейтс» поринув у тишу, поки гостьова команда святкувала свій цінний гол. Намагаючись переломити хід матчу, «Арсенал» зробив дві швидкі заміни на 64-й хвилині. Габріель Мартінеллі вийшов на поле замість Едді Нкетіа, а Олександр Зінченко — замість Рейсса Нельсона.

На жаль для «Арсеналу», на 72-й хвилині Нельсону було показано жовту картку, що залишило господарів поля в засмучених почуттях. Коли до кінця матчу залишалися лічені хвилини, «Арсенал» зробив останню заміну, випустивши Леандро Троссарда замість Еміля Сміт-Роу на 79-й хвилині. Сподівання на те, що Троссард зможе викликати в «Арсеналу» пізнє пожвавлення, не виправдалися. Однак саме «Вест Гем» мав останню значущу нагоду в матчі. На 90-й хвилині у ворота «Вест Гема» було призначено пенальті. Саїд Бенрахма підійшов до м’яча, але не зміг його реалізувати, змарнувавши шанс ще більше збільшити перевагу «Вест Гема». Коли пролунав фінальний свисток, стало ясно, що «Вест Гем» здобув заслужену перемогу. Наполеглива гра і клінічна гра забезпечили перемогу у важкій боротьбі, залишивши стадіон «Емірейтс» у стані розчарування. Тепер перед «Арсеналом» стоїть складне завдання перегрупуватися і знайти спосіб відігратися в наступному матчі. Матч продемонстрував непередбачуваний характер Прем’єр-ліги, в якій може статися все, що завгодно. Обидві команди продемонстрували сильні та слабкі сторони своїх складів, забезпечивши захоплююче видовище для футбольних уболівальників по всьому світу. Безсумнівно, цей матч ще не один день буде обговорюватися любителями футболу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фулгем — Арсенал, Вест Гем — Брайтон.