Наполі — Монца — 0:0. Чемпіонат Італії, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-29 21:26 29 грудня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Наполі (Неаполь) і ... Наполі — Монца — 0:0. Чемпіонат Італії, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

29 грудня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Наполі (Неаполь) і Монца (Італія).

Наполи - Монца - 0:0. Чемпионат Италии, 18-й тур. Обзор матча, статистикаНаполи - Монца - 0:0. Чемпионат Италии, 18-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 18-й тур

Наполі (Неаполь) — Монца (Італія) — 0:0 (0:0)

Предупредження: P. Перейра (32), Самуеле Бірінделлі (50), Хуан Хесус (66), Ді Лоренцо (67), Дж. Чіттадіні (79), Дж. Гаетано (80), К. Кварацхелія (82), Воррен Бондо (83)

Огляд матчу Наполі — Монца:

Матч «Наполі» проти «Монци» в Серії А, що відбувся на стадіоні «Стадіо Дієго Армандо Марадона», завершився безгольовою нічиєю. Гра проходила в напруженій боротьбі, обидві команди демонстрували свою майстерність в обороні і не дозволяли забити жодного гола. У першому таймі обидві команди насилу пробивали оборону одна одної. На 32-й хвилині гравець «Монци» П. Перейра отримав жовту картку за фол. Тайм закінчився з рахунком 0:0, і обидві команди прагнули знайти прорив у другому таймі. На початку другого тайму «Монца» провела першу заміну: П. Перейра вийшов замість С. Бірінделлі на 46-й хвилині. Однак час Бірінделлі на полі був недовгим — уже за чотири хвилини він отримав жовту картку. Монца продовжила вносити тактичні зміни, ввівши в гру В. Карбоні замість А. Колпані на 57-й хвилині та Дж. Акпа Акпро замість В. Бондо на 62-й хвилині. Попри всі зусилля, Монца не змогла реалізувати пенальті на 68-й хвилині, що ще більше підкреслило їхню боротьбу за влучання у площину воріт. З іншого боку, Наполі також зробив стратегічні заміни на 71-й хвилині, ввівши П. Зелінські замість Г. Гаее. Зелінські замість Г. Гаетано і А. Зербіна замість Я. Ліндстрема.

Пізніше, на 74-й хвилині, А. Мерет замінив Н. Контіні у складі «Наполі». Матч ставав дедалі спекотнішим, оскільки обидві команди отримали шквал жовтих карток. Хуан Жезус і Г. Ді Лоренцо з «Наполі» були вилучені на 66-й і 67-й хвилинах відповідно. На 79-й хвилині жовту картку отримав гравець «Монци» Г. Чіттадіні, а на 80-й хвилині — гравець «Наполі» Г. Гаетано. На 81-й і 82-й хвилинах до числа гравців, які отримали жовті картки, приєдналися В. Маццаррі та К. Кварацхелія з «Наполі». На 83-й хвилині жовту картку отримав і гравець «Монци» В. Бондо. Однак матч набув драматичного обороту, коли на тій самій хвилині червону картку отримав гравець «Наполі» В. Маццаррі, який залишив свою команду вдесятьох. В останні хвилини «Наполі» зробив останню заміну, випустивши С. Лоботку замість Г. Сімеоне на 85-й хвилині. Незважаючи на додаткові зусилля, жодна з команд не змогла вийти з глухого кута, і матч завершився з рахунком 0:0. Хоча в матчі не було голів, він не був позбавлений драматизму і напруження. І «Наполі», і «Монца» продемонстрували свої оборонні здібності та наполегливо боролися за перемогу. У підсумку гра завершилася внічию, і обидві команди набрали по одному очку в турнірній таблиці Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Торіно — Наполі, Фрозіноне — Монца.