Лаціо — Фрозіноне — 3:1. Чемпіонат Італії, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-29 23:42 29 грудня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лаціо (Рим) і ... Лаціо — Фрозіноне — 3:1. Чемпіонат Італії, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

29 грудня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лаціо (Рим) і Фрозіноне (Італія).

Лацио - Фрозиноне - 3:1. Чемпионат Италии, 18-й тур. Обзор матча, статистикаЛацио - Фрозиноне - 3:1. Чемпионат Италии, 18-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 18-й тур

Лаціо (Рим) — Фрозіноне (Італія) — 3:1 (0:0)
Голи: Валентин Кастельянос (70), Gustav Isaksen (72), Patric (84) — M. Soule (57)

Попередження: Patric (56), M. Саррі (57), Калеб Околі (75), E. Barrenechea (78)

Огляд матчу Лаціо — Фрозіноне:

Лаціо здобув перемогу над Фрозіноне з рахунком 3:1 У довгоочікуваному поєдинку Серії А Лаціо зустрівся з Фрозіноне на легендарному «Стадіо Олімпіко». На початку матчу обидві команди продемонстрували свою оборонну стійкість, і незабаром стало зрозуміло, що вийти з глухого кута буде непросто. Перший тайм закінчився з рахунком 0:0, що свідчить про напружену і рівну боротьбу, яка розгорталася до цього моменту. Однак у другому таймі гра ожила. Уже за хвилину після початку матчу «Лаціо» зробив першу заміну: Феліпе Андерсон був замінений на Г. Ісаксена. Заміна надала «Лаціо» свіжих сил і надала атаці нового імпульсу. На 54-й хвилині замість Е. Хісая вийшов Л. Пеллегріні, який мав надати команді креативності та іскри. Однак саме «Фрозіноне» здійснив перший суттєвий вплив на перебіг гри: на 56-й хвилині Патрік отримав жовту картку, а незабаром за ним пішов М. Саррі. Кілька миттєвостей потому «Фрозіноне» було призначено пенальті на 57-й хвилині, що дало їм змогу повести в рахунку. М. Суле впевнено вийшов уперед, але не зміг реалізувати пенальті, змарнувавши найважливіший шанс для своєї команди. На 66-й хвилині «Лаціо» зробив третю заміну: замість М. Вечіно на поле вийшов Д. Камада.

Ця тактична заміна принесла свої плоди: всього за чотири хвилини Т. Кастелланос забив гол, який вивів «Лаціо» з глухого кута і зробив рахунок 1:0. Г. Ісаксен, який замінив раніше Феліпе Андерсона, продовжив вражати, забивши на 72-й хвилині, подвоївши перевагу «Лаціо» і взявши матч під свій контроль. Фрозіноне почали відчувати розчарування, оскільки К. Околі та Е. Барренечеа швидко отримали жовті картки. На 79-й хвилині Фрозіноне спробували переломити хід матчу, зробивши третю заміну, ввівши Л. Гаррітано замість Г. Квернадзе. Однак їхні зусилля виявилися марними — Патрік оформив перемогу «Лаціо» голом на 84-й хвилині. Під кінець матчу обидві команди зробили чергові заміни, щоб допомогти втомленим гравцям. Н. Ровелла і М. Дзаккані з’явилися у складі «Лаціо» на 86-й хвилині, а М. Суле і М. Брешіаніні — у складі «Фрозіноне». Останні хвилини матчу були затьмарені напругою, внаслідок чого Г. Ісаксен отримав жовту картку за «Лаціо» на 90-й хвилині. Однак «Лаціо» вже здобув переконливу перемогу з рахунком 3:1, привівши своїх уболівальників у захват. Поєдинок між «Лаціо» та «Фрозіноне» став яскравим прикладом непередбачуваної природи футболу. Незважаючи на безгольовий перший тайм, у другій половині зустрічі гра пожвавилася, продемонструвавши атакувальну майстерність «Лаціо» і стійкість «Фрозіноне». У підсумку саме «Лаціо» став тріумфатором, завоювавши всі три очки і зародивши мрії про успішну кампанію в Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Удінезе — Лаціо, Фрозіноне — Монца.