Удінезе — Болонья — 3:0. Чемпіонат Італії, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-30 17:57 30 грудня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Удінезе (Італія) і ... Удінезе — Болонья — 3:0. Чемпіонат Італії, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

30 грудня відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Удінезе (Італія) і Болонья (Італія).

Удинезе - Болонья - 3:0. Чемпионат Италии, 18-й тур. Обзор матча, статистикаУдинезе - Болонья - 3:0. Чемпионат Италии, 18-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 18-й тур

Удінезе (Італія) — Болонья (Італія) — 3:0 (1:0)
Голи: Р. Перейра (23), L. Lucca (48), M. Пайєро (52)

Попередження: K. Урбанскі (6), Р. Перейра (45+2), Фергюсон (45+3), Р. Фрейлер (63), Джошуа Зіркзі (72), Г. Фаббіан (75), Ісаак Успіх (90+2)

Огляд матчу Удінезе — Болонья:

У захопливому поєдинку Серії А на стадіоні Bluenergy Stadium «Удінезе» здобув переконливу перемогу з рахунком 3:0 над «Болоньєю». Матч був сповнений захопливих моментів, що демонструють майстерність і рішучість обох команд. Початок матчу пройшов у напруженій боротьбі обох команд, кожна з яких прагнула отримати перевагу. Проте вже за шість хвилин після отримання жовтої картки гравець «Болоньї» К. Урбанскі опинився в суддівській книжці, а «Удінезе» скористався цією можливістю і на 23-й хвилині переломив ситуацію, коли Р. Перейра вразив ворота суперника. Гол запалив домашній натовп і надав імпульс грі «Удінезе». Перший тайм тривав із запеклою боротьбою обох команд, але був затьмарений шквалом жовтих карток. На 45-й хвилині попередження отримав гравець «Удінезе» Р. Перейра, а потім і гравець «Болоньї» Л. Фергюсон. На початку другого тайму «Удінезе» не гаяв часу дарма, стверджуючи свою перевагу. На 48-й хвилині Л. Лукка збільшив перевагу «Удінезе» в рахунку, чим розлютив домашню публіку. Лише за чотири хвилини по тому М. Пайєро додав ще один гол до рахунку «Удінезе», залишивши «Болонью» приголомшеною, відстаючи на три м’ячі. Усвідомивши необхідність змін, «Болонья» провела низку замін на 55-й і 56-й хвилинах. Н. Моро і М. Ебішера замінили С. Пош і Дж. Лукумі відповідно.

В. Крістіансен і А. Салемакерс поступилися місцем Г. Фаббіану і Р. Орсоліні, надавши складу «Болоньї» нових сил. Розчарування «Болоньї» зростало, а дисципліна страждала. На 63-й хвилині Р. Фройлер отримав жовту картку, що посилило їхні проблеми. «Удінезе» відповів своїми замінами: на 69-й хвилині Ф. Ебоселе замінив О. Заррагу. Матч ставав дедалі спекотнішим, що призвело до жовтої картки для гравця «Болоньї» Я. Зіркзее на 72-й хвилині. «Болонья» спробувала врятувати матч, випустивши С. ван Хойдонка замість К. Урбанскі на 74-й хвилині. Однак їхні надії не справдилися, оскільки на 75-й хвилині жовту картку отримав Г. Фабб’ян. «Удінезе» продовжував домінувати, і на 80-й хвилині на заміну вийшли Валас і Ф. Товен. Р. Перейра вийшов замість Л. Самарджича, бо «Удінезе» прагнув дограти матч із перевагою в три м’ячі. Розчарування «Болоньї» досягло точки кипіння на 83-й хвилині, коли Т. Мотта отримав червону картку, залишивши «Болонью» вдесятьох. Чисельна перевага зробила повернення команди практично неможливим. На останніх хвилинах матчу «Удінезе» зробив дві останні заміни, замінивши І. Успіха та А. Масіну на Л. Лукку та Х. Камару відповідно. Наприкінці матчу І. Успіх отримав жовту картку за попередження, а фінальний свисток завершив видатний виступ «Удінезе». Перемога з трьома голами продемонструвала їхнє домінування впродовж усієї гри, залишивши «Болоньї» привід для роздумів. Стадіон «Блюенерджі» вибухнув радістю: «Удінезе» відсвяткував заслужену перемогу і піднявся в таблиці Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Удінезе — Лаціо, Болонья — Дженоа.