Кр-л Пелас — Брентфорд — 3:1. Чемпіонат Англії, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-30 18:59 30 грудня відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Кр-л Пелас (Лондон) ... Кр-л Пелас — Брентфорд — 3:1. Чемпіонат Англії, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

30 грудня відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Кр-л Пелас (Лондон) і Брентфорд (Англія).

Кр-л Пэлас - Брентфорд - 3:1. Чемпионат Англии, 20-й тур. Обзор матча, статистикаКр-л Пэлас - Брентфорд - 3:1. Чемпионат Англии, 20-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 20-й тур

Кр-л Пелас (Лондон) — Брентфорд (Англія) — 3:1 (2:1)
Голи: Майкл Оліз (14), Е. Ез (39), Майкл Оліз (58) — K. Льюїс-Поттер (2)

Попередження: S. Ghoddos (45+2)

Огляд матчу Кр-л Пелас — Брентфорд:

«Кристал Пелас» здобув перемогу над «Брентфордом» у матчі Прем’єр-ліги з рахунком 2:1 у перерві та 3:1 в основний час. Матч проходив на «Селхерст Парк» і вийшов захоплюючим протистоянням двох команд. На початку гри обидві сторони продемонстрували свої атакувальні наміри. Брентфорду не знадобилося багато часу, щоб відкрити рахунок: уже на 2-й хвилині К. Льюїс-Поттер вразив ворота гостей, вивівши їх уперед. Однак «Кристал Пелас» швидко відповів, і на 14-й хвилині М. Олісе зрівняв рахунок, на радість уболівальників господарів. По ходу першого тайму «Кристал Пелас» почав домінувати у грі, створивши кілька гольових нагод. Їхні зусилля були винагороджені на 39-й хвилині, коли Е. Езе забив красивий гол, вивівши свою команду в лідери перед самою перервою. Перший тайм завершився жовтою карткою, показаною С. Годдосу з «Брентфорда». Другий тайм розпочався аналогічно, «Кристал Пелас» продовжував домінувати у грі. На 58-й хвилині М. Олісе забив свій другий гол у матчі, збільшивши перевагу «Кристал Пелас» і зміцнивши її.

Коли гра вступила в завершальну стадію, обидві команди зробили заміни, щоб освіжити свої склади і потенційно вплинути на результат матчу. На 63-й хвилині «Брентфорд» ввів у гру М. Йенсена і Н. Мопая, а потім М. Рорслева Расмуссена і Ф. Оньєку. Намагаючись повернутися в гру, «Брентфорд» зробив чергові заміни: на 67-й хвилині з’явилися К. Норгаард і М. Дамсгаард, на 80-й — В. Янельт і Ю. Ярмолюк. «Кристал Пелас» також зробив заміни, щоб підтримати напругу і забезпечити собі перемогу. На 86-й хвилині Е. Езе замінив В. Г’юза, а Дж. Матета — Матеуса Франку. В останні хвилини гри Дж. Айю був замінений на Дж. Шлуппа на 90-й хвилині. Пролунав фінальний свисток, і «Кристал Пелас» здобув упевнену перемогу над «Брентфордом» із рахунком 3:1. Уболівальники вирушили додому щасливими, радіючи вражаючій грі своєї команди. Це була заслужена перемога «Кристал Пелас», які продемонстрували свою майстерність в атаці та стійкість в обороні протягом усього матчу. Обидві команди проявили неабияку рішучість і майстерність, що зробило гру найцікавішою в Прем’єр-лізі. Перемога «Кристал Пелас» зміцнила їхні позиції в турнірній таблиці, а «Брентфорд» залишиться роздумувати про втрачені можливості.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Арсенал — Кр-л Пелас, Брентфорд — Ноттінгем Форест.