Вулверхемптон — Евертон — 3:0. Чемпіонат Англії, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-12-30 19:00 30 грудня відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вулверхемптон (Англія) і ... Вулверхемптон — Евертон — 3:0. Чемпіонат Англії, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

30 грудня відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вулверхемптон (Англія) і Евертон (Ліверпуль).

Вулверхэмптон - Эвертон - 3:0. Чемпионат Англии, 20-й тур. Обзор матча, статистикаВулверхэмптон - Эвертон - 3:0. Чемпионат Англии, 20-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 20-й тур

Вулверхемптон (Англія) — Евертон (Ліверпуль) — 3:0 (1:0)
Голи: М. Кілман (25), Кунья (53), Доусон (61)

Попередження: Натан Паттерсон (23), Р. Айт Нурі (43), T. Doyle (45+5), Макніл (45+5), Ю. Тарковскі (67)

Огляд матчу Вулверхемптон — Евертон:

У матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Молінекс» «Вулверхемптон Вондерерс» здобув переконливу перемогу над «Евертоном» із рахунком 3:0. Матч вирізнявся напруженою грою, кількома жовтими картками та шквалом замін. Гра почалася в динамічному темпі, обидві команди боролися за домінування на полі. На 23-й хвилині Н. Паттерсон, гравець «Евертона», отримав жовту картку, задавши тим самим тон фізичному і напруженому матчу. Однак на 25-й хвилині «Вулверхемптон Вондерерс» вирвав перемогу. М. Кілмен знайшов м’яч у сітці, вивівши «Вулвз» уперед і розлютивши їхніх уболівальників. По ходу першого тайму суддя роздавав дедалі більше жовтих карток, а Р. Аїт Нурі і Т. Дойл отримали попередження. Перед самою перервою до суддівської книги потрапив і гравець «Евертона» Д. Макніл. Другий тайм розпочався з того, що «вовки» вирішили збільшити свою перевагу. На 53-й хвилині М. Кунья скористався можливістю і забив гол, який ще більше зміцнив контроль «вовків» над матчем. «Вовки» продовжували домінувати в грі, і на 61-й хвилині К. Доусон вдалим голом збільшив перевагу. Потім обидві команди зробили заміни, намагаючись змінити динаміку матчу.

На 63-й хвилині «Евертон» випустив на поле М. Кіна і А. Гомеса, сподіваючись повернути гру в гру. Вовки відповіли своєю заміною, випустивши Х. Буено замість Р. Аїт Нурі. На 74-й хвилині «Евертон» зробив ще дві заміни: на поле вийшли Д. Калверт-Льюїн і А. Данжума. Вовки" також внесли зміни, замінивши М. Кунью на П. Нето. Коли гра вступила у свої останні хвилини, обидві команди зробили ще по одній заміні, щоб додати свіжих сил на поле. У «вовків» з’явилися П. Сарабія і Ж. Беллегарде, а в «Евертона» — Н. Семедо і Ж. Гомеш. Матч закінчився на трохи сумній ноті: на 89-й хвилині жовту картку отримав гравець «Евертона» С. Діче. Загалом, це була вражаюча гра «Вулверхемптон Вондерерс». Вони домінували у грі, демонстрували майстерність в атаці та зуміли зберегти чистий рахунок. З іншого боку, «Евертон» не зміг знайти свій ритм і не зумів істотно вплинути на гру. Завдяки цій перемозі «Вулвз», безсумнівно, набудуть упевненості в собі і прагнутимуть розвинути свій успіх у майбутніх матчах. А ось «Евертону» доведеться перегрупуватися і проаналізувати свою гру, щоб оговтатися від поразки. Футбольні вболівальники з нетерпінням чекатимуть наступного туру Прем’єр-ліги, щоб побачити, які команди зможуть продовжити свої переможні серії, а які виправлять свої помилки.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Брайтон — Вулверхемптон, Евертон — Астон Вілла.